Yumurta Büyüsü Nasıl Etki Eder

Yumurta Büyüsü

Sitemizi ziyaret eden kişiler olsun ya da yanımıza gelen misafirlerimiz olsun bizlere yumurta büyüsü nedir, yumurta büyüsü nasıl yapılır ve yumurta büyüsü ne işe yarar gibi sorularla tarafımıza ulaşmaktadırlar. Yumurta büyüsü nasıl etki eder isimli başlığımızda tüm sorularınızı buradan cevaplamak üzere geniş bir anlatım dili ile sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Yumurta Büyüsü Nedir?

Uzun yıllardır tercih edilen büyüler arasındadır. Hatta en çok kullanılanlar arasında olup aşık etme büyüsü ve ayırma büyüsü olarak uygulanır. Kişi eğer ayrılmak istiyorsa ya da birileri birilerini ayırmak istiyorsa yumurta büyüsünü tercih edebildiği gibi aşık olmak isteyenleri, birisini aşık etmek için de tercih edilebiliyor.

Çift Kutuplu Büyüdür

Yumurta büyüsü bazen ters tepki verebilir. Mesela birisini kendinize aşık etme yolunda ilerlemek için bu büyüyü yaptırsanız da eğer ters teperse kişiyi aşık etmek yerine kendinizde nefret ettirebilirsiniz. Ya da birisine ayırma büyüsü yaptırırsanız ters teperse kişi daha çok size bağlanabilir. Bu nedenle yumurta büyüsü çift kutuplu büyü olarak da adlandırılır. Tabi bu süreçlerden faydalı bir şekilde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizde fayda vardır.

Doğru Kişilere Yaptırılmalıdır

İşinde profesyonel, işin ehli, dini bilgilere yeterince sahip kişiler tarafından yapılır ise amacına uygun bir şekilde tesirini gösterir. Bu konuda hassas yaklaşım göstermenizde fayda vardır.

Aşık Etmek için İki Yumurta Kullanılır

Bir kişiyi kendinize aşık etmek için yumurta büyüsü yaptırıyorsanız iki adet yumurtaya ihtiyacınız olacaktır. Suya bırakılarak büyünün tutması sağlanır.

Tek Yumurta İle Ayırma İşlemi Yapılır

Yumurtaların adeti oldukça önemlidir. Eğer bir kişiyi ayırmak istiyorsanız tek bir adet yumurta büyü için yeterli olacaktır. Sonucunda ise toprağa gömülerek sonuç alınır.

Yumurtanın Sarı Kısmı Kadını Simgeler

Yumurta büyüsü yapılırken sarı olan kısım civciv oluşumu esas alınarak kadını yani anneyi simgeler. Bu nedenle sarı tarafı ile kadını aşık etme ya da kadını ayırmada kullanılır.

Yumurtanın Akı Erkeği Temsil Eder

Eğer yumurtanın ak kısmı ile büyü yapılıyor ise erkeği temsil eder erkeği aşık etmek ya da erkeği ayırmak için uygulanır.

Yumurta Büyüsü Yaptırmak İçin Bizi Arayabilirsiniz

Birisini kendinize aşık etmek için ya da birisini ayırmak için büyü ihtiyaçlarınızı bizden destek alarak yapabilirsiniz. Bizi aramanız yeterli olacaktır.

About the author

Comments

  1. yumurta büyüsüde neymiş abicim ya saçma salak işler bunlar bi kere büyü zaten haram medyum burak hoca var vefk ce celb çalışmaları yapıyor büyü ile ugrasmıyor 0553 371 89 94 arayın sorununuza baksın salak sulak büyü ile ugrasmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir