Yumurta Büyüsü

Yumurta Büyüsü Nedir?

Büyü tarihinde en çok kullanılan, uygulanan büyülerden birisi de yumurta büyüsüdür. Asık çıkış yeri Azerbaycan olarak bilinir. Ancak tarihine baktığımız zaman Suriye’de kullanılan büyüler arasındadır. Zaman geçtikte Anadolu’nun birçok kesiminde tercih edilebilmektedir. Domuz büyüsünden sonra insanlar tarafından etkili görülen, tesiri güçlü büyülerden birisi olarak bilinir. Peki, yumurta büyüsü nedir ve nasıl yapılır?

Anadolu’da Bilinen Bir Büyüdür

Anadolu insanı büyüler konusunda kentte yaşayanlara göre daha çok bilgilidirler. Herhangi bir Anadolu memleketine gittiğiniz zaman büyü demeniz durumunda yumurta büyüsü dile getirilir. Kentte yaşayan insanlar ise ne büyülerin ne de yumurta büyüsünden bihaber olarak yaşarlar. Asıl yapılış amacına bakıldığı zaman ise birçok konuda etkisini göstermesi insanlar tarafından keşke daha önce duysaydım ya da yaptırsaydım olarak düşünülmektedir.

Ayırma Büyüsü İçin Kullanılır

Daha önceki paylaşımlarımızda iki türlü büyünün olduğunu dile getirmiştik. Bunlardan birisi ak büyü olurken diğeri de kara büyüdür. Yumurta büyüsü ise tamamen kötü niyetle yapılır ve kara büyü olarak tanımlanır. Evli insanları ayırmak için kullanılır.

Yumurta Büyüsü ile Evlileri Ayırabilirsiniz

Eğer evli bir çifti ayırmak gibi kötü bir niyetiniz varsa bunu nede yaptığınızı sizlere sormadan, bizi de ilgilendirmeden yumurta büyüsü ile evlileri ayırma işlemini yapabiliriz. Uzun yıllardır bu büyüyü yapmaktayız ve sayısız insanlara bu konuda yardımlarımız dokundu. 10 kişiden 9 tanesinde işe yaradığının altını çizmek isteriz. Ancak bu büyü için herhangi bir şekilde garanti vermek istemiyoruz.

Diğer Ayırma Büyülerinde Etkilidir

Çocuğunuzun en yakın arkadaşı ile olan samimiyetini bitirmek ve arkadaşlığını sonlandırmak için yumurta büyüsü yapılabilir. Çocuğunuzun kötü alışkanlıklarından ayrılmasına niyet edebilirsiniz. Nişanlıları ayırma büyüsü olarak da bilinebilir. Sevgilileri ayırma büyüsü olarak aklınıza kalmasını temenni ederiz.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsünü yapabilmek için iki adet yumurtaya ihtiyaç duyulur. Yumurtaların rengi önemli değildir. Sarısı civcivi simgelediği için kadınlar için, ak tarafı ise erkeği temsil eder. Yumurtanın akı ile sarısı ayrılır ve Vefk duaları ile ayrılma işlemleri yapılır.

Yumurta Büyüsü Yaptırmak İçin Öneri

Eğer birisini ayırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde bulunan numaralardan herhangi birisini aramanız yeterlidir. Yanımıza ya da bulunduğumuz şehre gelmenize gerek bile yoktur. Kısa sürede etkisini gösterir ve kesin sonuç için yeterince bilgilendirmeyi tarafınıza yapmaktayız.

Yumurta ile Ayırma Büyüsü

Yumurta büyüsü kişilerin ilişkilerini bozmak ve onları ayırmak amacı ile kullanılan en etkili büyüler arasında yer alır. Yumurta büyüsü yapımı tamamen medyumlar tarafından bilinmekte olup, tılsımlı sözcükler eşliğinde aşamalar ile yapılmaktadır. Yumurta büyüsü yaptırmak büyük günaha girmek ile eşdeğer olup, Allah katında tamamen yasaklı bir duruma girmiş olursunuz. Yumurta büyüsü ile ayırma işlemi evli kişilerin ayrılmasını sağladığı gibi aynı zamanda sevgili olan kişilerin ayrılmasında da etkilidir.

About the author

Comments

  1. selamlar medyum burak hocaya gittim ben ayırma ve soğutma vefki yaptırdım büyü yapmadan da halledebiliyorsunuz işlerinizi 0553 371 89 94 numrası bu onu arayın bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir