Uzaklaştırma Büyüsü Varmı?

Uzaklaştırma büyüleri evden uzaklaştırma büyüsü olarak da uygulanabilir. Birçok insan çok güçlü etkileri olan bu büyüleri uzaklaştırma büyüsü var mı diyerek sorgular. Uzaklaştırma amaçlı yapılan büyüler vardır, kara büyü uygulamaları içinde yer alır, çok güçlü büyülerdir ve bozulmaları da çok zor olmaktadır.

Evden Uzaklaştırma Büyüsü

Evli bir kadın kocasının kendisinden uzaklaşmasını istediğinde uzaklaştırma büyüsü var mı diye araştırma içine girebilir. Kadın evliliğinde mutsuzsa ve bu evliliği bitirmek istiyorsa her zaman bunu boşanma yoluna giderek başaramamaktadır. Kadın kocasına boşanma teklif etmekten korkabilir, eşi boşanmayı kabul etmeyebilir ve bu durumlarda sorunsuz ayrılık yaşamak pek mümkün olmamaktadır. Kadının ayrılmayı başaramadığı durumlarda uzaklaştırma büyüsü yaptırarak kocasının kendisini terk etmesini sağlamaya çalışmasına sık rastlanmaktadır. Bu büyü sayesinde erkek karısından soğur ve uzaklaşır böylece sorunsuz bir ayrılık yaşanır.

Uzaklaştırma Büyüsü Kimlere Yapılan Büyülerdir?

Uzaklaştırma büyüsü kadim büyü kitaplarında adından sıklıkla söz ettiren büyülerden birisidir. Günümüzde birçok medyum kişiler uzaklaştırma büyüleri üzerine adeta bir sır gibi bildikleri şeyler üzerinden insanlara çoğu zaman yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Çok fazla çeşidini, türevini olduğunu söyleyebileceğimiz uzaklaştırma büyülerine birkaç örnek verebiliriz.

İstemediğiniz Bir Kişiyi Evinizden Uzaklaştırma Büyüsü

Evinize sürekli gelen, giden evinizi adeta kendi evi gibi benimseyen kişiler belli bir dönem sonra canınızı sıkmaya başlayabilir. Örneğin, çoğu evli çiftlerin ortak sorunlarından birisi de ailelerden birisinin sürekli olarak evine gelmesidir. Kocasının kız kardeşi, erkek kardeşi amcası annesi veya babası aynı şekilde kadının da amcası, erkek kardeşi, babası, annesi gelip kalabiliyor. Bu durum eşler arasında aşılamayan bir sorun haline gelebilmektedir. Bu kişileri evinizden kovmak gibi bir durum söz konusu olmayabilir. Ancak bir medyum ile görüşerek bu konuda destek alabilirsiniz. Bu büyüler gerçektir fakat büyülerin günah olduğunu tehlikesinin olduğu da unutulmamalıdır.

Uzaklaştırma büyüleri sadece eşlere değil eşin anne ve babasına da uygulanabilir. Kimi aileler çocuklarını kontrol altında tutmayı sever ve evlendiklerinde dahi bu kontrolü ellerinden bırakmak istemezler. Bu durum evliliklerde ciddi sorunların oluşmasına neden olur. Eşinin ailesinin uzaklaşmasını isteyen taraf bu büyüyü yaptırma yoluna giderek evliliğini düzene sokmak isteyebilir.

Kimi insanların çevresinde kendilerine zarar vereceğine inandıkları kişiler bulunabilir ya da asla peşini bırakmayan kişiler olabilir. Bu durumdan şikayetçi olan insanlar bu büyü yardımıyla çevrelerinde olmasını istemedikleri kişileri uzaklaştırabilir.

Uzaklaştırma büyüleri hangi amaç ile yapıldığı önemli olmaksızın kara büyüler sınıfında yer alan çok tehlikeli uygulamalardır. Kişilerin hayatında kesinlikle var olmasını istemedikleri insanlar bulunuyorsa ve mutlaka hayatlarından çıkarmak istiyorlarsa uzaklaştırma büyüsü yapmaya karar verebilirler fakat bu işlem için mutlaka tecrübe ve bilgisinden emin oldukları bir medyumla irtibata geçmeyi ihmal etmemelidirler.

Uzaklaştırma Büyüleri Nasıl Yapılır?

İnsanlar hayatlarında istemedikleri insanların kendisinden uzaklaşmasını sağlamak amacıyla uzaklaştırma büyüsü var mı diye sorarlar. Uzaklaştırma büyüleri de ayrılık ve soğutma büyülerinde kullanılan işlemler ile yapılır. Soğutma ve ayrılık büyülerinin yapılmasında kullanılan birçok yöntem bulunmaktadır ve bu yöntemler uzaklaştırma büyüleri için de geçerlidir. Oldukça güçlü olan bu büyüler mutlaka uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır.

About the author

Comments

  1. uzak tutma ve soğutma celbi üzerine burak bey vefk ve hamaylı işlemleri yapıyor. Peşime takılmış biri üzerine uyguladık çok huzursuz etti beni ve ailemi onun sayesinde kurtuldum büyü yapamıyorsunuz tanımadıgınız için mecbur bu tarz işlemler uyguluyorsunuz burak bey sağolsun kurtardı bu beladan beni 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir