Kocamı Başka Kadınlardan Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma Büyüsü

Evliliklerin ayrılmayla sonuçlanması nedenleri arasında anlaşmazlıklar ilk sırada yer alsa da ikinci etkenin sadakatsizlik olduğu görülür. Evlilik uzun soluklu bir ilişkidir ve çift arasındaki heyecan ve tutku zaman içinde ortadan kalkabilir. Bu gibi durumlarda kişilerin yeni heyecanlar araması söz konusu olabilmektedir. Özellikle erkekler tek eşli bir yaşamda zorlanırlar. Günümüzde özellikle internet kullanımının artması kişilerin başkalarına rahat ulaşmalarına imkan tanımıştır ve internet üzerinden tanışılan kişilerle ilişkiye girilmesi söz konusu olmaktadır. Son dönemler insanların sadık kalmakta zorlandıkları bir dönem olarak dikkat çekmektedir. Bu durum hem kadın hem de erkek için geçerli olsa da erkek sadakatsizliği toplum tarafından da daha kabul edilir görüldüğü için daha çok yaşanmaktadır. Bu durumla karşı karşıya kalan kadınlar evliliklerini kurtarma adına kocamı başka kadınlardan uzaklaştırma büyüsü yapma yoluna gitmektedir.

Uzaklaştırma Büyüleri

Uzaklaştırma büyüleri kara büyü uygulamaları olsa da kocamı başka kadınlardan uzaklaştırma büyüsü gibi uygulamalar insanların menfaatine olabilmektedir. Kimi kadınlar aldatılmayı asla kabul edemez ve derhal evliliğini bitirme noktasına gider. Kimi kadınlar içinse evliliğin devam etmesi daha önemlidir. Bunun çeşitli nedenleri bulunabilir. Kadınlar çocukları için evliliklerinin devamını isteyebilir, maddi çaresizlikten dolayı evli kalmaya devam etmek isteyebilir. Toplumuzda ne yazık ki dul kadınlara karşı farklı bir bakış açısı bulunmaktadır. Kadınlar kendilerini bu yaklaşımlardan koruyabilmek için de evli kalmaya devam etmek isteyebilir. Tüm bu etkenler göz önüne alındığında kara büyü uygulamaları olsa da uzaklaştırma büyülerinin makul olduğu durumların olabileceği görülmektedir.

Diğer Kadını Uzaklaştırmak

Evliliklerin arasına üçüncü bir kadının girmesi aldatılan eş için büyük bir duygusal yıkımdır. Hiçbir kadın eşini bir başkasıyla paylaşmaya tahammül edemez. Kadın eşini çok seviyorsa ya da başka bazı nedenlerden dolayı evliliğin devam etmesi gerekiyorsa kocamı başka kadınlardan uzaklaştırma büyüsü yaptırmak istiyorum diyebilir. Kara büyü uygulamaları arasında yer alan uzaklaştırma büyüleri için farklı yöntemler kullanılabilir. Kara büyü uygulamaları çok etkili oldukları gibi bir o kadar da tehlikelidir. Bu nedenle insanlar bu uygulamalardan uzak kalmaları konusunda uyarılırlar. Buna rağmen çaresiz durumda olduklarını düşünen kadınlar bu uygulamaları yaptırmaya yönelmektedir. Kara büyüler uygulanmadan önce büyülenen kişi ve büyü yaptıran kişi üzerinde yaratacağı ruhsal ve fiziksel olumsuzluklar göz önüne alınmalıdır.

About the author

Comments

  1. merhaba bi tanıdığım yönlendirmişti beni medyum burak hoca uzaklaştırma, ayırma ve soğutma hamaylıları yapıyor 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir