Kendinden Uzaklaştırma Büyüsü

Soğutma büyüleri kara büyü uygulamaları arasında yer alır ve doğru medyum aracılığıyla yapıldığında çok etkili sonuçlar vermektedir. Eşleri, sevgilileri, çocukları, kardeşleri hatta arkadaşları dahi ayırmak amacıyla soğutma büyüleri yapılabilir. Bazen insanlar çevrelerinde bulunan bazı kişilerin kendinden uzaklaşmasını sağlamak için kendinden uzaklaştırma büyüsü yapar.

Soğutma Amaçlı Yapılan Büyüler

Soğutma büyülerinin ülkemizde sık talep edildiği görülmektedir ve bu büyülerin güçlü etkileri insanları birbirinden ayırmayı başardığı gibi kişi kendinden uzaklaştırma büyüsü de yaptırabilir. Bu büyüler mutlak bir medyum tarafından yapılması gereken tehlikeli uygulamalardır. Büyü yapıldıktan sonra güçlü etkileri büyülenen kişiler üzerinde kısa zamanda görülmeye başlar. Bu büyülerin etkisi ne kadar güçlüyse bozulması da bir o kadar güçtür.

Soğutma büyülerinin yapımında çeşitli materyaller kullanılabilir ve yapılış yöntemlerinde de farklılıklar görülür. Bu tür büyülerde ne tür bir uygulama yapılacağı genellikle büyünün yapılış amacına göre belirlenir. Medyumlar tarafından yapılan vefk uygulamalarının yaygın kullanıldığı görülmektedir. Vefk tılsımıyla yapılan büyüler güçlü etkileriyle dikkat çektiği gibi bu büyülerin bozulması da hiç kolay olmamaktadır.

Ülkemizde soğutma büyülerinin en çok anneler üzerine yaptırıldığı görülmektedir. Özellikle kadınlar eğer eşleri ile anneleri birbirine çok yakınsa ve annenin evliliğe müdahalesi söz konusuysa bu soğutma büyüleri sayesinde eşinin ve annesinin birbirinden uzak kalmasını sağlamaya çalışır.

Soğutma büyüleri anneden soğutma büyüsü, kişinin evinden soğuyup uzaklaşmasını sağlamak için yapılan büyü, cinsel ilişkiden soğumayı sağlamak amacıyla yapılan büyü, kişiyi işinden soğutmak için yapılan büyü gibi çeşitleri vardır. Soğutma amaçlı büyüler bir istisnası dışında genellikle insanların birbirinden uzaklaşmasını sağlamak amacıyla yapılan büyülerdir. Tek istisna insanların kötü alışkanlıklarından uzaklaşması için de uygulanabiliyor olmasıdır.

Kendinden Soğutma Büyüsü

İnsanların hayatında sevmedikleri, kendilerine zarar verdiğini düşündükleri fakat hayatlarından çıkarmayı başaramadıkları insanlar vardır ve bu insanların kendinden uzaklaştırma büyüsü yardımıyla uzaklaştırabilmeleri mümkün olmaktadır. Bu büyü sayesinde uzaklaştırılmak istenen kişilerin duyguları değişmeye başlayacaktır. Bu büyü boşanmak istemeyen eşler üzerinde de uygulanmakta ve çok olumlu sonuçlar vermektedir. Taraflardan biri boşanmak istiyor fakat eş boşanmaya karşı direniyorsa bu büyü yardımıyla sorunsuz bir ayrılık yaşanabilir.

About the author

Comments

  1. canlar merhaba bu işlemler çok acı verici sonuçlar doğurabilir burak beyimiz çok daha iyisini yapıyor hemde büyü ile alakası yok muhakkak onunla irtibata geçin selamlar saygılar 553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir