Cinsellikten Soğutma Büyüsü

Cinsellikten Soğutma Büyüsü

Cinsellikten Soğutma Büyüsü

Cinsellik ikili ilişkilerin vazgeçilmez dengesi olup aradaki bağı kuvvetlendirmede en önemli etkenlerden birisidir. Boşanmaların olmasındaki en büyük etken cinsel arzuların azalması, erken boşalma, ilişkiden kaçma, isteksiz birliktelik ve şehvetin kaybolması hali eşleri ve sevgilileri birbirinden uzaklaştırır.

Cinselliği ya da erkekliği bağlama çiftleri ayırmak isteyen kişiler tarafından başvurulan büyüler arasında bu sebepten dolayı yer alır. Yapımları zor ve tehlike içerdiği için tek başınıza yapacağınız büyüler değildirler. İşinde iyi olan bir medyum tarafından yapılması hem sonuç almak hem de olası bir tehlikeden uzak durmak için en iyi çözüm olacaktır.

Cinsel soğumayı yaratacak bağlama büyüsü için çok sayıda kara büyü vardır. Bağlama işlemleri için kiriş büyüsü, ip gibi malzemeler kullanılır. İğneli sabun büyüsünün de oldukça etkisi vardır.

Sizlere ipten yapılan büyüyü aktaracağız. Bu büyü için gereken malzemeler ip ve bal mumudur. İp alınır ve geniş bir alana konur. Büyüyü yaptırmak isteyen kişi etrafında 38 kez döner ve her dönüşte büyü yaptırmak istediği kişinin adı ve bu kişinin annesinin adını söyler. Daha sonra medyum ipi alır ve tılsımlı sözleri söylemeye başlar.

Her bir sözden sonra bir düğüm atar  ve  her düğüm üzerine biraz balmumu damlatır. Düğümlerin sıraları ve bağlanış yöntemleri vardır. Bütün bu sözler söyleyip düğümler atıldıktan sonra düğüm olan yer komple balmumuna batırılır. Daha sonra gecenin gündoğumuna yakın olduğu saatlerde kimsenin olmadığı bir yere ipin balmumu olan yeri hariç her yerinin toprağa temas edebileceği şekilde gömülmesi gerekir. Bunun için de balmumu kaplı olan yerin bir bez parçasına sarılması gerekir.

Gömerken söylenen tılsımlı sözler de vardır. Medyum bunları da söyledikten sonra toprağı tamamen kapatır ve büyü tamamlamış olur. Bu andan itibaren büyü etkisini göstermeye başlar. Ve tam anlamıyla büyünün oluş zamanı 2 hafta sonra tamamlanacaktır. Geri dönüşü zor olup kişinin tamamen cinsel arzuları yok olacak ve kısırlaşma evresine kadar gelecektir. Bu yüzden yaptırmadan önce iyi düşününüz.

About the author

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir