Aldatan Kocayı Dostundan Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Evli kadınların genel bir sorunu haline gelen aldatma problemi aşılamadığı dönemlerde kadını hem yıpratır hem de evinin huzurunu bozmak için yeterli olur. Erkek bunu neden yapar bilinmez ama yapılmaması gereken önemli konulardan birisidir. Kadın evine gelmeyen kocasını sürekli uyarsa da koca bu laflar dinlemez. Kocaya laf dinletme büyüsü adı altında bu problemleri ortadan kaldırmak mümkün olabilmektedir.

Ayrılmanın bir çözüm olmayacağını düşünen kadınlar kocalarının dostu ile arasını bozulması için elinden geleni yapar. Evli olan eş kocasının aldattığı kadını bulur, telefonda arar, eşimden uzak dur der vs. ancak bunlar sonuç vermediği zaman aldatan kocayı dostundan soğutma büyüsü fırsat olarak çözüm için kadına cazip gelebilmektedir.

Koca Dostundan Soğutulur

Medyum olarak böyle bir sorun ile bize danışan kişilere koca üzerinden yola çıkarak dostundan soğutma büyüsü yapılır. %80 ihtimal verdiğimiz tılsım tutarsa eğer koca dostundan nefret etmeye başlar ve soğutma büyüsünün de etkisiyle uzaklaşmak ister. Bunu evli olan kadın görür ve bu değişim için medyuma sonrasından teşekkür eder.

Dostu Kocadan Soğutulur

Eğer kocanıza yaptırdığınız soğutma büyüsü tutmadı ise kadının soğuması için tılsım yapılır. Aldatan kocayı dostundan soğutma büyüsü ilk denenen yöntem olur da eğer sonuç vermez ise kocanın dostuna büyü yapılır. Burada belirtilen büyü aslında tılsım çalışmasıdır. Peki, kadına nasıl soğutma büyüsü yapılır?

Kadının herhangi bir kişisel eşyasına ihtiyaç duyulabilir. Saç teline, ayakkabısına ya da herhangi bir giyim eşyasına yapılabilir. Eğer bunları temin etmek mümkün olmuyorsa herhangi bir kadın ayakkabısı ile yapılabilmektedir. Ancak bizler bunlara ihtiyaç duymadan duaların gücüyle tılsım çalışması hazırlarız ve kadın ya da erkek fark etmeden tesirini gösterecek bir sonuç alırız.

Kocanızı Eve Bağlamak İçin Bizi Arayabilirsiniz

Eğer kocanız sizi aldatıyor ve bu durum artık kabul edilebilir gibi değil se bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. %80 oranında garanti verdiğimiz tılsım çalışmaları ile kocanızı aldatan kadından soğutabilir sonrasında kocanızın evine bağlı, eşi ile ilgilenen ve çocuklarıyla zaman geçiren bir insan haline döndürebilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Yorumları

Genellikle soğutma büyüleri kişilerin eşleri ile alakalı sorunları çözmek amacı ile kullandıkları bir yöntem olup, aldatma gibi durumların önlenmesi için yapılmaktadır. Fakat soğutma büyüleri amaçların dışında uygulanan kişilerde ya da yaptıran kişilerde farklı belirtilere neden olmaktadır. Bunlar genellikle olmayan varlıkları görme, intihar gibi belirtilerden oluşmaktadır. Bunun için büyü yaparak çözüm arayan kişilerin mutlaka bu belirtileri de araştırarak uygulamaları tavsiye ederiz.

Soğutma Büyüsü Günah mı?

Soğutma büyüsü kesinlikle kara büyüler arasında yer almakta olup, günahtır. Soğutma büyülerinin aynı zaman da diğer büyülerde İslam dini açısından kesinlikle yaptırılmaması gerekmektedir.

About the author

Comments

  1. ayırma ve soğutma vefki var arkadaşlar kişiyi kişiden ayırma ve soğutma olarak geçiyor Burak hoca yapıyor bunları büyü ile alakası yok tavsiye ederim herkese çok marifetli hocadır 0553 371 89 94 numarasını ararsanız belki meşgul çalabilir şansınıza ama whatsaptan yazın size muhakkak dönüş yapar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir