Şifa Bulma Büyüsü

Şifa büyüsündeki asıl amaç kişiye negatif enerji gönderilerek bedenen zayıf düşmesi ve hasta olmasını sağlamaktır. Aynı şekilde şifa bulma büyüsü de büyü ya da herhangi bir sebepten dolayı bedenen rahatsız olan kişilerin şifa bulması için yapılmaktadır. İlim ve irfan sahibi medyumlar tarafından yapılmaktadır. Herhangi birisi böyle bir büyüyü yapmaya kalkışmamalıdır. İnternet üzerinde verilen şifa büyüsü nasıl yapılır paylaşımlarının aslı yoktur ve inanılmaması gerekir.

Şifa Bulma Büyüsü Koruma Amaçlı da Yapılabilir

Bedenen ya da düşünce olarak herhangi bir rahatsızlığı olmayan kişiler de şifa büyüsünden faydalanabilmektedir. Üzerlerine başkaları tarafından şifa büyüsü yapılmaması, nazara gelmemesi için kişi kendi sağlığını korumak için şifa büyüsü yaptırabilmektedir.

Şifa Bulma Büyüsünü Kimler Yaptırmalıdır?

  • Psikolojik sorunları olan kişiler şifa bulma büyülerine sıklıkla başvurmaktadırlar. Özellikle depresyona giren kişiler yaşam kalitesi düşük olduğundan dolayı adeta dünyaya yeniden gelmek istemesi gibi şifa büyüsüne inanarak yaptırabilmektedirler.
  • Kişi herhangi bir büyü ile gelen psikolojik belirtileri ortadan kaldırmak için büyü bozma seviyesinde olan şifa bulma büyüsü ile büyünün belirtilerinden kurtulabilmektedir.
  • Bazı kişiler birisinin çocuk sahibi olmaması için kısırlık büyüsü yaptırabilmektedirler. Bu büyülerin kaldırılmasında şifa bulma büyüsü etkilidir. Kişi büyüye maruz kalmasa bile tıbben çocuk sahibi olamıyorsa şifa bulma büyüsü ile kısırlığı aşabildiği söylentiler arasındadır.
  • Cin musallatları kişiyi hayattan bezdirme derecesine getirmektedir. Musallatlardan kurtulmak için şifa büyüsü işe yarayabilir.
  • Doğumun kolay atlatılması için şifa büyüsü yapılabilir.

Sağlık ile ilgili akla gelebilecek tüm sorunlardan kurtulmak için şifa bulma büyüsünün işe yaradığı söylenmektedir. Ancak bizler yine de büyü yerine dualara yönelmeyi ve Allaha iman etmeyi kişilere tavsiye etmekteyiz. Bizler büyü yapmıyoruz. Büyü istekleri ile bizlere gelmemenizi önermekteyiz. Ancak şifa bulmak için kişi için şifa duaları hazırlayabilir, kişiye muska veya tılsım yapabilmekteyiz. Tılsım kişinin yanında taşıması gereken onu kötülüklerden ve büyülerden korumak için hazırlanan önemli bir işlemdir. Bu zamana kadar birçok kişiye bu gibi çalışmalar hazırladık ve bizlere inanan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır.

About the author

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir