Sevgi Büyüsü Yapmak Günah mıdır?

Sevgi büyüsü denildiği zaman akla sadece aşk ve sevgi üzerine konular gelmemelidir. Sevgi büyüsü iş yerinde patronuna sevdirmek, okulda öğretmenlerine karşı kendisini sevdirmek, çevresindeki insanlara karşı kendini sevdirmek ve saygı görmek için de yaptırılabilmektedir. Ancak sevgi büyüsü daha çok sevgililer, evli eşler arasında uygulanmaktadır. Çünkü bu kişilerin talepleri bu yönde olduğu dikkatimizi çekiyor.

İnternet yorumlarına baktığımız zaman sevgi büyüsü hakkında olumlu sonuç alanlar kadar alamadıklarını dile getirenlerin sayısında bir eşitlik söz konusu olduğu gözlemleniyor. Aslında dinimizde büyülerin var olduğu anlatılıyor olsa da günah olduklarının üzerine de dikkat çekiliyor. Fakat başarısız olmalarının nedeni genelde kendisini medyum olmadıkları halde medyum olarak tanıtan kişiler nedeniyle herhangi bir sonuç alamadıklarını tahmin ediyoruz. Piyasada o kadar büyü yapan medyum çoğaldı ki bu süreç artık din istismarcılığına kadar ilerlemeye başladı. İnsanların duygularını kullanarak yaptıkları çalışmadan tek elde ettikleri para kazanmak olmaktadır. Bu nedenle her sevgi büyüsü olumsuz sonuç verecek şartı yoktur. İşinin ehli, düzgün, profesyonel bir büyü yapan medyumla görüşmeniz durumunda başarılı sonuçlar almanız mümkündür. Bizim sevgi büyüsü adı altında çalışmamız yoktur.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Onlarca çeşidi, onlarca yapılma aşaması bulunan bir büyüdür. Her medyum kendi bildiğine göre uygulamak suretiyle yapmaktadırlar. Buradan şöyle yapılır ya da böyle yapılır demenin bir mantığı yoktur. Çünkü bu büyünün yapılmasının herhangi bir kaynakta belirtilmediğini gördük. Anlatımlar ise sadece yalandan ibarettir. Sevgi büyüsü yaptırmaya karar verdiğiniz zaman medyuma nasıl yaptığına dair bilgiler sorarak az çok fikir sahibi olabilirsiniz.

Sevgi Büyüsü Yaptırmak Günahtır!

Sadece sevgi büyüsü değil, akla gelen, karşınıza çıkan tüm büyülerin yapılması, bakımının yapılması ve bozulması süreçlerinde bulunmak günah olarak belirtilmektedir.

Eğer sevgi büyüsüne maruz kaldığınızı düşünüyorsanız Kuran-ı Kerim ayetleri olan Nas ve Felak surelerini okumanız tavsiye edilmektedir. Büyü bakımı yaptırarak bozdurma süreçlerinden zararlı çıkabilirsiniz. Cin musallat edilebildiği gibi hayatınız alt üst olabilir. Büyülerden uzak durmanız en hayırlısı olacaktır.

Sevgi Büyüsü

Çağımızda anlamlı olan aşkı bulduğunuzda elinizden kaçırmamanız gerekir. Fakat değerini bilmediğiniz, belki de çok fazla üzdüğünüz sevgilinizi artık geri kazanmanız gerekir. Elinizi mutlaka çabuk tutmanız gerekir. Aksi takdirde ne yapsanız bile ayrıldığınız eski sevgilinizi kazanmanız kolay olmaz. Belki de eski sevgilinizi bir başkasıyla bile görebilirsiniz. Eminiz ki böyle anda kalbiniz dayanmayacaktır. Eski sevgilinizi geri kazanmak istiyorsanız artık üzülmenize gerek kalmayacak. Yapmanız gereken ise hemen eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları kitabı ücretsiz indir yoluna başvurarak tüm püf noktaları öğrenebilirsiniz. Kitapta eski sevgiliyi nasıl geri kazanabileceğinize yönelik işe yarar bilgiler verilmektedir. Böylelikle eski sevgilinizi başarılı bir planlama sonucunda geri kazanarak, ilişkinizi tekrardan sürdürmenin mutluluğunu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Tabi ki ilk aşama olarak bu ayrılık sürecini bir an önce üzerinizden atmanız gerekir. Karalara bağlansanız da değişen çok fazla bir şey olmayacağının farkına artık varmanız gerekiyor. Eski sevgilinizi kazanmanızda garantili şekilde destek veren ücretsiz kitabı, online platform üzerinden indirebilirsiniz. Böylelikle en işe yarar bilgileri de ilişkiniz de bekleme yapmadan hemen uygulamaya da koyulabilirsiniz. Aşkınızı yeniden geri kazanma odaklı bu kitapları artık ücretsiz şekilde indirmeniz de mümkün oluyor. Bu sayede sorunsuz şekilde indirip kitap içerisinde yer alan bilgileri tek tek uygulamaya başlayabilirsiniz. Böylelikle seki sevgilinizi geri kazanmaya her geçen gün biraz daha yaklaşmaya başlayacaksınız.

About the author

Comments

  1. Sevdiğim kişiyle mutlu bir birliktelik yaşamak istiyordum. Ona duygularımı da açtım ama o hiç takmadı beni. Ne yaptıysam ne güzel bulmuyor. Sürekli arkadaşı gibi yaklaşıyordu. Artık o da beni benim onu sevdiğim gibi sevsin istedim. Bu büyü yöntemini uygulamak istedim ama iyi de yapmamışım Bana iyi bir medyum önerebilir misiniz diye birçok arkadaşımlar görüştüm detaylı bir şekilde sonrasında Burak hocayı bulduk boy hamaylı yaptırdık işlem olarak çok etkili bir işlem benim ki 1 ayı geçkin sürede tuttu normalde 40 günden sonra etkisini göstermeye başlıyormuş. büyü gibi saçmalıklara hiç bulaşmayın derim hocanın numarası 0553 371 89 94 Burak beyle bir görüşün zaten işleminizin olup olmayacağını basta soyluyor olmaz bişeyse olmaz deyip yapmıyor böyle de dürüst birisi tutarsa da o işlem tutana kadar vefk yada hamaylı işlemini muhakkak uyguluyor paranız boşa gitmiyor anlayacağınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir