Saygı Büyüsü

Saygı Büyüsü Nedir?

Adından da belli olacağı üzere saygı büyüsü etrafınızdaki insanlar tarafından saygı görmenizi sağlayan bu saygı neticesinde belli bir mertebeye ulaşmanıza vesile olan bir büyüdür. Saygı büyüsü vefk ile yapılır ve son işlem olarak muska aline getirilir. Elde edilen muska 5 eşit şekilde katlanır ve jelatin veya poşetle kaplanarak koruma altına alınır. Vefk işlemi medyum hocanın bizzat kendi özel mürekkebi ve el yazısıyla yazılır. Kişiye özel bir çalışmadır ve etkisini 15-40 gün içinde gösterir. Her medyum saygı büyüsü adı altında vefk işlemi yapar. Kesin tutması bekleniyor olsa da bazı dönemlerde tutmadığına tanık olmaktayız. Tutmamasındaki sebep ise medyumun yanlış ayetlere yönelmesi ya da eksik birkaç adım uygulamasından kaynaklıdır. Bizler hazırladığımız saygı görme vefkinin tutmasına %80 garanti veriyoruz.

Saygı Büyüsü Yapılışı

Büyü yapılması büyük bir sadakat ve büyük bir özen ister. Her medyum büyü yapamaz ve maddi, manevi kayıplara yol açabilir. Kesin yüzde yüz tutacak diyen medyuma inanmamanızı öneriyoruz. Birçok kişi etrafındaki insanlardan saygı görmediği için saygı büyüsü yaptırmak istemektedir. Saygı büyüsü nasıl yapılır diye merak edenlere ise vefk şeklinde hazırlanarak muska haline getirilir ve kişi en az 1 hafta üzerinde taşımalıdır.

Saygı Büyüsü Belirtisi

Fiziksel ve ruhen kişide değişimler gözlenir. Tesiri çok kuvvetlidir. Büyüye maruz kalındığı zaman kişi de etkisini göstermeye başlayan büyü mide bulantısına yol açabilmektedir. Baş dönmesi ve çene titremesi gibi belirtileri gözlemlenebilir. Ancak bu büyünün belirtileri geçicidir ve kısa zaman sonra ortadan kalkar.

Saygı Büyüsü Belirtisi

Saygı büyüsü yapıldıktan sonra etrafınızdaki insanlardan saygı görmeye başlarsınız. Ancak her paylaşımımızda belirttiğimiz gibi buradan da belirtmek isteriz ki büyüler dinimizce günahtır ve yapılması, yaptırılması caiz değildir. Büyü yerine saygı vefki yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bizlere büyü yapıyor musunuz talepleri ile gelmeyiniz. Biz büyü yapmayız ve bozmayız. Dualarla vefk işlemi hazırlarız ve büyü ile neredeyse aynı etkiyi gösterir.

Saygı Büyüsü Sonucu

Büyü yapıldıktan sonra anne ve baba evladından saygı görmeye başlar. Yakın akrabalarınız, sizden küçük insanlar ya da iş ortamındaki insanlar tarafından itibarınızı korursunuz ve saygın bir kişiliğe kavuşursunuz.

About the author

Comments

  1. ben bir şirkette genel müdür yardımcısı olarak çalışmaktayım işimi çok seviyorum fakat insanlar tarafından saygı gösterilmiyorum buna iş arkadaslarım ailem sosyal çevremde dahil ben insanlar tarafından saygı göstermesini umursanmayı istiyorum.genel olarak karakterim sert birisiyimdir fakat gönlüm gerçekten yumusak ve kırılgan birisiyimdir insanlar bu yönümü görmedikleri için beni hep sert ve sevimsiz bulmaktadırlar bu sebebden dolayı pek fazla sevilen ve saygı gösterilen birisi değilim bu durumdan artık çok sıkıldım üzülmekten ve geceleri ağlamaktan bıktım.lütfen bana yardımcı olurmusunuz acaba saygı büyüsü ile insanları kendime saygı gösterte bilirmiyim bunu çok merak ediyorum ve denemek istiyorum???

    1. merhaba benimde narsisizm hastalığım var bunu kabul ediyorum bana saygı gösterilmesini istiyorum her zaman evlendim eşimin ve çocuklarımın bazen konusmaları hareketleri bana saygısız geliyor bu bende bir hastalık ve doktora da gittim tedavi gördüm fayda etmedi acaba siz yaptırdınız mı saygı büyüsünü bende eşim ve çocuklarıma yaptırmak istiyorum aslında bu narsisim hastalığının tıp da çaresini bulamadım acaba bunun için de bi muska işlem var mı onu daha çok merak ediyorum bilgi verebilirmisiniz?

  2. arkadaşlar size medyum Burak beyin telefon numarasını vereyim en iyisi sorunuzu direkt arayarak öğrenin buradan cevap alacağınızı zannetmiyorum. 0 553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir