Saç Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Etkili büyüler arasında ve en çok tercih edilen büyüler arasında bulunan saç büyüsü genel adıyla saç tel büyüsü olarak da anılmaktadır. Havas ilmi çalışmalarından birisidir ve genel olarak kişiyi aşık etmek için kullanılmaktadır. Doğru bir medyumla çalışma yapılır da yanlış adımlar atılmaz ise tutma olasılığı en yüksek aşık etme büyüleri arasında yer alır. Piyasa da sıklıkla karşılaştığınız 3 günde aşık etme büyüsü, 7 günde aşık etme büyüsü veya 24 saatte aşık etme büyüsü genelde saç teli büyüsü ile yapılanlar arasındadır. Bu nedenle en sık tercih edilenler arasında bulunur. Bu yazımızda sizlere saç teli büyüsü nedir, saç teli büyüsü nasıl yapılır, saç teline yapılan büyü nasıl bozulur gibi bilgileri elimizden geldiğince aktarmaya çalışacağız. Unutmadan dile getirmek isteriz ki bu gibi büyülerin yapılma, bozulma ve bakım gibi çalışmaları içerisinde bulunmuyoruz. Eğer gerçekten birisinden hoşlanıyorsanız ve bu kişinin size aşık olmasını, bağlanmasını talep ediyorsanız şansınızı büyüden yana kullanmak yerine harmura aşk celbi yaptırarak deneyebilirsiniz. Bu gibi çalışmamız mevcuttur ve bu zamana kadar yaptığımı kişiler genelde olumlu sonuçlar almışlardır.

Saç Büyüsü Kara Büyü mü?

Sonuç itibari ile büyüye baktığımız zaman bir kişinin duygu ve düşüncelerinin sizin lehinize olmasını sağlamaktır. Bu nedenle de kişinin kendi isteği ve arzusu olmadan kendi isteği dışında hareket etmesinin sağlanması nedeniyle kara büyü gurubunda yer alır. Bu gibi büyüler hem kadınlar tarafından, hem de erkekler tarafından yaptırılabilmektedir. Amacı ise kişiyi kendinize aşık etmektir. Her ne kadar aşık etme süreçleri içerisinde yer alsa da çoğu zaman ayırma büyüsü olarak da yapılmaktadır.

Saç büyüsünün belirtileri ne diyecek olursanız birincil sırada kişinin gözü büyüyü yaptıran kişiden başkasını görmemesidir. 7/24 kişi büyüyü yaptıran kişiyi düşünür. Gündüz düşlerinde, gece rüyalarında bu kişiyi görür. Ailesini ve birlikteliğe karşı gelen herkesi arkasına alır ve sevdiğinden başkasının sözünü dinlemez. Tamamen büyülenir ve etraftaki insanlar üzerinde büyü olduğundan şüphe eder.

Kişi evliyse eğer eşinden boşanır.

Tüm olumsuzluklara rağmen büyüyü yaptıran kişiye aşık olur ve onun sözünden çıkmaz.

Saç Büyüsü Tesir Süresi

Saç büyüsü ritüelinin tesir süresi merak edilen konular arasındadır. Saç büyüsü işlemi yaptırmaya karar verdiğiniz zaman gerekli olan malzemeleri toplamak için belli bir zaman dilimine ihtiyacınız olacaktır. Bu malzemeler toplandıktan sonra bir medyuma gidilmelidir. Medyum saç büyüsü ritüelini tamamladıktan sonra etkiye başlama süresi iki haftadır. Yaklaşık iki hafta sonunda saç büyüsünü yaptırdığınız kişide değişiklikler olmaya başlayacaktır.

Saç Büyüsü Nasıl Bozulur?

Saç büyüsü işlemi yapması olduğu kadar bozması da zor bir işlemdir. Saç büyüsü yapılırken gerçekleştirilen ritüel gibi bozma işlemi için de bir ritüel gerçekleştirilecektir. Bu yüzden bozma işlemi noktasında tek başına hareket edilmemelidir. Saç büyüsü belirtileri nelerdir? Denildiğinde kişinin hareketleri gözlemlenmelidir. Bu büyü işlemini bozma sırasında en küçük hareketin yanlış yapılması veya bir sözün eksik söylenmesi büyünün ters tepmesine sebep olabilir. Bu size büyük zararlar verebilir. Bu yüzden mutlaka bir medyuma gidilmeli ve bozma işlemi medyuma yaptırılmalıdır. Ayrıca medyum seçiminde de çok dikkatli olunmalıdır. Sizi kandırma ihtimali olan medyumlara gidilmemelidir. Tek başınıza bozma işlemi yapmanız durumunda büyünün ters tepmesi ve size sıçraması durumu vardır. Bu yüzden medyuma gidilmelidir.

About the author

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir