Sabun Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

İnsanlar hayatlarının belli dönemlerinde yaşadıkları sorunlardan yaşadıkları problemlerden kaynaklı olarak büyü gibi durumlara yönelebilir. Büyüler bazen kişilere zarar vermek amacı ile yapılsa da bazen de kendi sorunlarından ve problemlerinden kurtulmak amacı ile yapılmaktadır. Fakat genellikle her ne nedenle olursa olsun büyü karşı tarafa zarar verdiği ise kaderin değişmesinde etkili olduğu görülen bir gerçektir. Örneğin kendi çıkarınız için sevdiğiniz bir kişiyi kendinize aşık etmek için büyü yapmanız durumunda karşı tarafın duygu ve düşünceleri hiçe sayılmış olacaktır. Hatta evli ise ya da sevgilisi var ise ayrılma durumu söz konusu olacaktır. Sabun büyüsü de aslında ismi sık duyulan büyülerden olup, oldukça zararlı ve yapılmaması gereken büyülerdendir. Bu büyünün etkileri oldukça güçlü olduğu gibi aynı zaman da bozulması da oldukça zordur.

Sabun Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Sabun büyüsü etkileri aslında amacına göre hizmet etmek de olup, tamamen zarar verme odaklı şekilde yapılmaktadır. Sabun büyüsü etkisi olarak büyüye maruz kalan kişi zihin sorunu yaşar ve delirme, hayali şeyler görme gibi durumlar yaşamaktadır. Bunun dışında ise kalp ve mide sorunları yaşamaya başlar. Eğer ki hali hazırda bir hastalığı var ise bu ilerleyerek kişinin oldukça zor sağlık sorunları yaşamasına neden olur. Cinsel yaşamı oldukça kötüleşir ve erkekliği bağlanma gibi durumlar söz konusu olurken, basiret de bağlanır. Bunun dışında ise evli ise yuvasının dağılması bu büyü ile mümkün olabilir. Kendini zor da bırakacak belli başlı davranışlar sergileyebilir.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü nasıl yapılır konusunda ise aslında bu büyünün iki farklı yapılışı bulunmaktadır. Bunlardan birisi iğnelerin sabuna batırılması ile gerçekleşmekte olup, diğeri ise sabunun suya atılarak erimesi ile yapılmaktadır. Suya atılarak yapılanı daha tehlikeli olup, aslında sabun suda eridikçe kişinin de aynı sabun gibi eridiği söylenmektedir. Tabi ki büyü yapılırken tılsımlı sözcüklerin bilinmesi ve doğru şekilde telaffuz edilirken, doğru yerlerde söylenmesi önemlidir. Bunun için bilen kişilerden yardım alarak yapılması gerekmektedir.

About the author

Comments

  1. olacakları göze alıyorum derseniz çok etkili bir büyüdür.
    bunun yerine burak hoca nın yaptıgı işlemler var velp yada vefk olarak geçiyor birde boy hamaylı var sevdiğinizin geri gelmesi yada bağlama yada kısmet açma gibi
    dil baglama gibi işlemleri mevcut hem büyü değil hemde bi zararı yoktur. numarasını yazıyorum ihtiyacınız halinde basvurunuz 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir