Muska Büyüsü

Muska daha çok büyü ile birleştirilen bir uygulama değildir. Muska çoğunlukla medyum hocalar tarafından yazılır ve çoğunlukla istenilen niyeti yerine getirir. Muska büyüsü ile muska yazma neredeyse aynıdır. Kimisi bunu büyü olarak tanısa da çoğunlukla muska tek başına muskadır. Peki, muska büyüsü ile neler yapılır?

Muska ile neredeyse edilen niyetlerin tamamı tutturulabilmektedir. Örneklere göre anlatarak kafanızdaki soru işaretlerinin gitmesini sağlayacağız.

Muska ile Kişiyi Kendine Bağlama

Bir kişiyi seviyorsanız bu kişi sizi eşiniz olabildiği gibi en yakın arkadaşınız da olabilir. Herhangi bir kişiyi muska büyüsü ile kendinize bağlayabilirsiniz. Medyumlar kendilerine has yöntemler uygulayarak muska yaparlar ve bu muskayı yanınızda taşımanızı isteyebilirler. Muska büyüsü ile bağlama 2 haftada sonuç verebilmektedir. Kişi size bağlandığı zaman muska ortadan kaybolmadığı sürece bu kişinin gözü kesinlikle sizden başkasını görmez ve ailesi başta olmak üzere etrafındaki tüm kişileri arkasına alarak sadece sizinle ilgilenecektir.

Muska ile Aşık Etme

Aşk büyülerini anlatmakla sayfalarımıza sığdıramadığımız bir gerçektir. İnsanlık tarihi boyunca aşk büyüleri kadim kitaplarda bile büyük bir yer kaplamaktadır. Bu sebeple her nesnede, her cisimden aşk büyüsü yapılıyor olsa da muska ile aşık etme yöntemi diğerlerine göre çok farklıdır. Bu fark genelde çabuk tutması ve tesirinin uzun yıllar sürmesi ile anlatılabilir.

Muska ile Evin Huzurunu Bozma

Muska ile her şey yapılabilmektedir. Tabi doğru bir medyum tercih etmenize göre sonuçlar başarıyı yakalayacaktır. Ev içerisinde muska bulunması çoğu zaman kişilerin bizlere yönelttiği sorulara göre belli olmaktadır. Birçok kişinin evinde tartışma, geçimsizlik, maddi sıkıntılar, kavgalar, gürültüler eksik olmaz. Böyle sorunlarla boğuşan kişi ya da kişiler medyuma bu konuları anlatırlar ve sorunun muskadan kaynaklı olduğu ortaya çıkar. Muskayı evden uzaklaştırmak ise kesin bir çözüm sağlamayabilir. Muskayı bulduktan sonra medyum olarak sizlere tılsım hazırlamamız gerekir. Muskanın gücünü ortadan kaldırmak ve muska büyüsünü bozmak için tılsımlar işinize bir hayli yarayacak ve sizi koruyacaktır. Detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli olacaktır.

About the author

Comments

  1. Üniversiteden mezun olduktan sonra birkaç yerde çalıştım ama istediğim gibi bir iş bulamadım hiçbir zaman. Girdiğim işlerde de ilerleyemedim hep sonuç aynı oldu. Maddi olarak da bir türlü toparlanamadım. Sanki boşu boşuna okumuşum gibi hissediyorum. Artık çok bunaldım bu işsizlikten. Ne yapacağımı da bilmiyorum herkes benimle aynı durumda diye düşünüyordum. Sonra annem bir hoca bulmuş tutturdu ona gidelim bir de onu deneyelim diye. Annemin ısrarlarına dayanamadım gittim. Medyum hoca bana başarı celbi önerdi. Başarı celbini yaptıktan sonra sanki bütün iş kapıları ardına kadar açıldı önümde. Gerçekten şuan severek yaptığım bir işim var. Kazancım da çok iyi üstelik işe yeni girmeme rağmen terfi de aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir