Muhabbet Büyüsü Günah mı?

Muhabbet büyüsü nedir diyerek yazımıza giriş yapmak istiyoruz. Bilindiği üzere muhabbet büyüsü büyü ilmi içerisinde yer alan çok eski olmasına rağmen günümüzde hala aktif bir şekilde varlığını sürdüren birçok kişinin de hala yaptırdığı, yaptırmak istediği havas ilmi çalışmalarından birisidir. Genel olarak bahsedersek eğer muhabbet büyüsünün amacı kötü giden ikili ilişkileri düzenlemesi için yaptırılmaktadır. Mesela; karı-koca arasındaki kötü gidişatı düzenlemek, yoluna koymak için yapılabilir. Başka bir örnek verecek olursak kişinin iş hayatındaki patronu ile veya arkadaşları ile anlaşamamasında ikili ilişkiyi düzenler. Bir diğer adıyla da sevgi büyüsü olarak bilinmektedir. Peki, muhabbet büyüsü günah mı?

Aşk ilişkilerinde, aile ilişkilerinde, iş ilişkilerinde veya sevgi içeren tüm detaylarda muhabbet büyüsünün görevi insanların iyi anlaşmasını, kaynaşmasını sağlamaktadır. Bakıldığı zaman birisine zarar veren bir büyü olmadığını görüyoruz. Çeşitli kaynaklarda günah olmadığına dair ibarelerin yer almasının yanı sıra hala tartışmalarda sürmektedir. Ancak diğer büyülerin yapılmasında olduğu gibi muhabbet büyüsü yaptırmak da günahtır.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Buradan muhabbet büyüsü nasıl yapılır adı altında yüzeysel bir bilgi paylaşmak istiyoruz. Kaynaklar bu büyünün nasıl yapılacağına dair yeterli bir bilgi sunmuyor. Hele ki bazı kaynaklarda saçma sapan anlatımlar yer almaktadır. Bu büyüyü sadece büyü ilminden anlayan, alanında profesyonel olan büyü yapan medyumlar yapabilmektedir. Konu hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz eğer böylesine etkileri olan büyüyü yapmaya kalkışmayınız.

Karabiber ana malzemelerde birisidir. Bir kişiyi kendine bağlamak için de yapılmaktadır. Cuma ve Cumartesi gecesinde yapılabiliyor. Diğer günlerde bu büyüyü icra etmek mümkün değildir.  Okunması gereken ayetler, esmalar ve tılsımlı sözcüklerle birlikte yapılır. Vefk oluşturulur ve güçlenmesi içi tılsımlı sözcüklerle büyü görevlendirilerek kişilere yönlendirmeyle yapılmaktadır.

Kimler Muhabbet Büyüsü Yaptırmalıdır?

Bu büyüyü en çok yaptıranlar eşler olmaktadır. Eşler arsasına bir soğukluk girmişse veya eşlerin birbirlerini aldatmaları gibi vakalar söz konusu olmuş ise muhabbet büyüsü ile tüm bu sorun teşkil eden unsurlardan kurtulmak mümkün olabilir.

Not: Muhabbet büyüsü çalışmamız yoktur. Bizlerden talepte bulunmayınız. İnternet ortamından yüzlerde medyum arasından işinde başarılı, güven veren medyumlarla birlikte yaptırılabilir. Ancak günah olduğu unutulmamalıdır.

About the author

Comments

  1. kız arkadaşımdan ayrıldım ve psikolojim çok bozuldu. bu işleri duymuştum ama kime yaptıracağımı bilmiyordum. araştırdım. Burak hocayı duydum. boy hamaylı yaptırdık en etkilisi buymuş sag olsun Burak bey de bizimle çok ilgilendi işlemimiz tuttu çok mutluyum Burak hocaya çok teşekkkür ederim herkese tavsiye ederim 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir