Kurşun Eritme Büyüsü

Kurşun Eritme Büyüsü Nedir?

Kurşun ile yapılan büyülerin temelinde bir araya getirmek yatar. Aynı şekilde kurşun eritme büyüsü de birbirine dargın olan insanların barışması ve birbirinden ayrı düşen insanları tekrar bir araya getirmek amacıyla yapılır.

Çiftlerin ayrılması çeşitli nedenlerden dolayı olabilir. Bu büyü daha ziyade annesinin etkisinde kalarak eşinden ayrılan erkeklerin geri dönmesi için uygulanır. Büyünün hedefi terk eden erkek ve onun annesidir. Çiftlerin tekrar bir araya gelmesi ve evliliğin devam etmedi amacı güdüldüğünden iyi niyetli bir büyü olarak kabul edilir.

Kurşun Eritme Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bu büyüden doğru sonuç alınması için kurşun eritme büyüsü işinde uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu büyünün uygulanması için öncelikle bir kurşun levha alınır. Medyum büyülenecek kişinin ve annesini adını kurşun levhanın üzerine yazar. İsimler yazılmadan önce medyum tarafından kurşun duası okunmalıdır. İsimlerin yazılma işlem tamamlandıktan sonra medyum yine belirli duaları okuyarak kurşun levhayı ateşe sürer. Ateş kurşunu eritmeye başlayacaktır. Bu büyüye kurşun eritme büyüsü denilmesindeki neden budur. Kurşun erimeye başladıkça, giden eşin ve annesinin duyguları da yumuşamaya başlar.

Kurşun Eritme Büyüsünün Etkileri

Kurşun levha ateşte erimeye başladığı andan itibaren kurşun eritme büyüsü etkilerini göstermeye başlar. Erime devam ettiği sürece giden eş ve annesi pişmanlık duymaya başlar ve eş geri döner.

Kurşun ile yapılan büyülerde kişilerde ciddi davranış değişiklikleri görülmez. Zaman zaman büyülenen kişilerde kusma belirtileri ortaya çıkabilir. Kusma dışında bu büyünün bedensel bir etkisi yoktur. Kurşun büyüleri zararsız olmaları nedeni ile çok kullanılan uygulamalardır. Niyet de evliliği kurtarmak olduğu için toplum tarafından kabul gören büyüler arasında yer alır. Bu büyü ile sadece eş değil annesi de etkilendiğinden yaşanan sorunlar ortadan kalkar. Kayınvalidesinin kendisini sevmesini isteyen gelin ya da gelin adaylarının kurşun eritme büyüsü uygulamasından sık yararlandığı görülmektedir. Büyünün etkili olması için gerçekten konuya hakim medyumlar tarafından yapılması gerekir. Kurşun ile yapılan büyüler hem çok etkilidir hem de güçlü büyülerdir. Bu tarz büyü uygulamalarında doğru işlemlerin yapılması çok önemli bir hale gelir.

About the author

Comments

  1. Ben iki sene önce kız arkadaşımdan ayrılmıştım normalde ayrılmayı ben istedim kızı gerçekten sevmiyordum sonrasında çok büyük pişmanlıklar yaşamaya başladım garip bi şekilde kızı düşünür oldum sürekli onunla ilgili rüyalar görüp ertesi sabah uyandığımda büyük sıkıntılar yaşardım sonrasında bende bir gariplik olduğunu anladım çünkü kızı sevmiyordum istemediğim için ayrıldım kız bana büyü yaptırmış onu unutamamam için hangi hocaya gittiysek bozamadı bir çok kez paramızı aldılar tanıdığım birinin sayesinde Burak hoca ile tanıştım boşu boşuna o kadar hoca gezdik gerçekten büyü olduğunu ve kimin yaptığını bulduk netice belliydi zaten. Kendisi büyü bozma işlemi yapmıyor ancak büyüye karşı koruma muskası gibi bi celp işlemi kullandık hamaylı diye geçiyor ayırma ve soğutma hamaylısı şuan muskasız gezemiyor ayrıca içinde kısmet açma ve rızık celbi de taşıyorum işlerimin hayatımın yolunda gitmesi için çok ta mutluyum böyle bi sıkıntınız varsa Burak hocamı bulun bizim gitmediğimiz hoca kalmadı çünkü başkaları da size aynısını yapmasın kendisine iyilik adına numarasını yazıyorum bana çok yardımı dokundu 0553371899

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir