Kızımın Kısmetini Açma Büyüsü

Kısmet nedir diye soracak olursanız eğer çoğu zaman hayırlı bir eş anlamına gelmektedir. Ancak kısmet sadece ikili ilişkiler için geçerli olmayabilir. Kısmet belki yola gitmeniz, belki bir işin olması, belki bir nasip gibi de düşünülebilir. Ancak birçok kişi kısmetin açılması için büyülere başvurmaktadır. Oldukça etkili bir yöntem olsa da birçok kişi de bu büyülerin günah olmasından dolayı sıcak bakmadıkları apaçık bellidir. Örneğin; bir anne kızının evlenmesi için hayırlı bir nasip çıkması için sürekli dua ediyor olabilir. Ancak dua ediliyor olması güzel bir şey olsa da hala sonuç alamadıysa çareyi kısmet açma büyüsünde bulmayı denemektedir. Kızımın kısmetini açma büyüsü yaptırdıktan sonra nasıl bir süreç sizi bekliyor olacak?

Bu zamana kadar kısmet açma büyüsü yaptıran kişiler genelde olumlu sonuçlar aldıklarını söylemektedirler. Bunu biz buradan söylüyor olsak da sizde teyit edebilirsiniz. Sadece bizim sitemiz üzerinden değil diğer medyum siteleri üzerinden kontrol ettiğiniz zaman kısmet açma büyüsü yaptıran kişilerin yorumları ile karşılaşabilirsiniz. Genelde olumlu sonuçlar aldıklarını sizde çok rahat görebilirsiniz.

Kızınız için kısmet açma büyüsü yaptırdıktan kısa bir süre sonra kızınızın kısmetinin açıldığına şahit olabilirsiniz. Öncelikle bu süreç hayırlı bir dünür ile kapınızın çalınması ile ilk ışığı görebilirsiniz. İş hayatında daima istediğini alamayan kızınız büyü sayesinde belli bir mertebeye yükselebilmektedir. Kısmet ile ilgili olan her süreci anbean yaşayabilmektesiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Günah mı?

Bir başkası tarafından kısmetinizin kapanması için büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Böyle bir büyü varsa eğer üzerinizde kendisini açıkça belli eder. Medyum ile görüşerek bu büyüyü bozdurabilirsiniz. Ancak bize büyü bozma talepleri ile gelen kişileri genel olarak tamamını geri göndermekteyiz. Çünkü biz büyü yapmadığımız için bozma süreci hakkında da bilgimiz yoktur. Günah olan bir büyüdür ve bu büyünün yerine kısmet açma vefki yaptırmanızı tavsiye ederiz. Vefk hakkında detaylı bir bilgi arayışındaysanız eğer bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

About the author

Comments

  1. KISMETİM KAPALI OLAN BİR İNSAN OLARAK SÖYLÜYORUM. BEN 1 HAFTA ÖNCE NİŞANLANDIM VE BU NİŞANI YAPMAMDA BÜYÜK KATKISI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM MEDYUM BURAK BEYE TEŞEKKÜR EDİYORUM. KENDİSİ BANA KISMET AÇMA VEFKİ YAPTI GERÇEKTEN İÇTENLİKLE SÖYLÜYORUM ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir