Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

İnsanlar zaman içerisinde yaşadıkları olumsuzluk ve talihsizlikler nedeniyle kısmetlerinin kapalı olduğuna inanmaktadırlar. Bu gibi durumlarda başvurdukları yöntemlerden biride kısmet açma büyüsüdür. Kısmetini açmak isteyenlerin uzman bir medyum tarafından yardım alarak hareket etmeleri önerilir. Bunun nedeni kısmetin neye göre kapalı olduğunun öncelikle bulunup onagöre dua ve tılsım hazırlanması gerekliliğidir.

Bazı insanların kısmetleri doğuştan kapalı olabilir. Butarz durumlarda medyumların hazırladığı tılsımlar eksiksiz bir şekilde yapılır ve takdir Allaha bırakılır. Bu büyü kesin tutar diye bir şey söylemek mümkün değildir. Ama çabalamak bizden takdiri ise Allah’tandır. Kısmet açma büyüsü eş arayanların yanında rızık açmak isteyenlerinde yaptırdığı büyülerden biridir. Şimdi bu büyünün nasıl yapılacağını sizlere anlatmaya çalışalım.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüsünün birkaç yöntemi vardır. Size en uygun yöntemin hangisinin olduğunu uzman medyumdan yardım alarak öğrenebilirsiniz. Kısmet büyüsünü kendisine eş bulmak için yapanlar için Taha süresinin 131 ve 132. Ayetleri bir kâğıt üzerine misk, safran ve gül suyu karışımı bir mürekkep ile yazılır ve hiç evlenmemiş birinin koluna asılırsa kısmeti açılır. Rızkı dar ise rızkı açılır. Bir başka denenmiş bir yöntemde şudur. Bu yöntemi denemeden önce herhangi bir ayın ilk haftasındaki Perşembe günü yatsı namazından sonra iki rekât Allah rızası için namaz kılınıp 100 kere tövbe edilerek bu amel için niyet edilir.

Kısmetaçmak niyeti ve ameliyle havas çalışmasıyapılır. Bu işlem için 500 adet nohut alınır ve her bir nohuta bir ihlas okunur. Toplamda 500 nohut için 500 ihlas okunur ve su dolu bir kaba bu nohutlar konur. Tam çıplak olmadan banyoya girilir banyo yapıldıktan sonra son su dökülürken nohutlar suyun içine atılır nohutlarla birlikte su baştan aşağıya dökülür. Banyodan sonra kurulanmadan üzerini giyen kişi nohutları bir poşetetoplar. Toplanan nohutlar bir denize atılır. Bu işlem yapılırken bir yandan da niyet kalpten geçirilir. 3 Perşembe aynı işlem sırayla yapılır.3 Cuma sonrasında rızkın ya da kısmetin açıldığı görülmüştür. Denenmiş bir mücerrep çalışması olup olumlu sonuçlar elde edilmiştir.

About the author

Comments

  1. benim olayım şöyle arkadaşlar benim aynı mahallede birlikte büyüdüğüm çocuğa aşık olmuştum sürekli onu düşünür onunla yatıp onunla kalkıyordum o beni arkadaş gibi gördüğü için elimden de bir şey gelmiyordu mecburiyetten büyüye başvurdum araştırırken kötü sonuçları olduğunu öğrendim netten Burak hoca diye birisi ile tanıştım şansıma çok iyi bir hoca çıktı bana aşık etme için boy hamaylısı yaptı işlemim çok kısa sürede tuttu. Amacıma kavuştum çok şükür evlenme teklifi geldi arkasından çok yakın bir arkadaşım için aynı işlemi ona yaptırdık onunki de tuttu büyü yerine muska yani hamaylı yada vefk, celb gibi işlemler yaptıracaksanız Burak hocaya gidin nete her yerde numarası var ama ben gene de aramayın diye yazıyorum 5533718994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir