Kaşıkla Ayırma Büyüsü

Orta Doğuda ve ülkemizde Anadolu’da yaygın olarak kullanılan kaşık büyüleri bağlama amaçlı yapılabildiği gibi kaşıkla ayırma büyüsü etkili bir kara büyü olarak da kullanılmaktadır. Yapımın kolay olması kara büyü uygulamalarında sık kullanılmasına neden olmaktadır. Yapımı kolay olmasına karşılık etkisi çok fazladır bu nedenle sinsi büyü olarak anıldığı da olmaktadır. Bir çift kaşık büyüsüne maruz bırakılırsa aralarında şiddetli tartışmalar yaşamaya başlarlar. Bu tartışmalar anlamsızdır ve şiddeti o kadar artar ki çift kısa sürede ayrılık kararı alır. Bu büyü çiftin en fazla iki hafta içinde ayrılmasını sağlayacak kadar güçlüdür. Evli çiftler üzerine uygulandığında bir çok yuvanın yıkılmasına neden olmaktadır bu nedenle en etkili kara büyülerden birisi olarak kabul edilir.

Ayırma Amaçlı Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Güçlü bir kara büyü olan kaşıkla ayırma büyüsü tahta kaşık kullanılarak yapılır. Bu büyüde metal kaşık kullanılması asla önerilmez. Eğer metal kaşık kullanılarak bir ayırma büyüsü yapılırsa büyülenen çift arasında yaşanan tartışmaların şiddeti çok kuvvetli olacaktır ve çiftin birbirine fiziksel zarar vermesi söz konusu olabilir. Temin edilen iki adet tahta kaşığın biri kadını temsil ederken diğeri erkeği temsil eder. Kaşıklar birbirine sırt sırta gelecek şekilde bağlanır. Eğer kaşıkların yüzü birbirine dönük bağlanırsa bu bir bağlama büyüsü haline gelir. Kaşıkların ağızlarının ters tarafa bakarak bağlanması bundan sonra çiftin ayrı yönlere gideceğini temsil eder. Kaşıklardan sadece birisi sırtı dönük bağlanırsa bu durumda çiftlerden birisi aşk beslemeye devam ederken diğeri nefret duyguları geliştirir.

Kaşıkların Bağlanması

Bir çiftin ayrılmasını sağlamak amacıyla kaşıkla ayırma büyüsü yapılırken dikkat edilecek bazı detaylar vardır. Kaşıklar birbirine önce hayatın güzel taraflarını temsil ettiği düşünülen beyaz iple bağlanır. Aynı yerden bir kez de siyah iplikle bağlanır ki bu da hayatın olumsuz yanları ı temsil etmektedir. Bu çift hayatın ne iyi dönemlerinde ne de kötü dönemlerinde bir daha bir araya gelmeyecektir. Kaşık büyüsü hazırlanırken kaşıkların üzerine işlemin bir büyü olmasını sağlayan tılsımlar yazılır. Bu yolla yapılan kaşıkla ayırma büyülerinin bozulması da çok güç olmaktadır.

About the author

Comments

  1. http://www.medyumburak.com burak hoca medyumu var kendisi medyum 2 kere işlem yaptırdım 2 si de tuttu normalde büyü yerine geçmiyor bu yapılanlar aşk ve bağlama yapıyor, ayırma ve soğutma, dil bağlama, evlenme, kısmet açma ve rızık celbi boy hamaylısı aşk hamaylısı gidi şeyler medyum Burak diye geçiyor telefon numarası 05533718994 arayın yardımcı olacaktır size de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir