Kaşık Büyüsünü Kim Yapar?

Kaşık Büyüsü

Anadolu’da yaygın olarak görülen kaşık büyüsünü kim yapar denildiğinde bir hocadan yardım almak en doğrusudur. Kaşık büyüsü bağlama ya da ayırma amaçlı yapılan bir büyüdür bu nedenle kara büyü uygulamaları arasında da yer alır. Kaşık büyüsünün çok etkili olduğunun bilinmesi nedeniyle sık uygulanan bir büyü olmuştur. Anadolu halkı asırlardır kaşık büyülerinden menfaat sağlamaya çalışmaktadır.

Kaşık büyüleri için ağırlıklı olarak tahta kaşık kullanılır fakat metal kaşık kullanan hocalar da vardır. Kaşıkların üzerine tılsımlar yazılması suretiyle uygulanır. Sevgilileri birbirine bağlamak ya da çiftleri birbirinden ayırmak amacıyla yapılır. Etkilerinin çok çabuk görülmesi kaşık büyülerini en çok tercih edilen büyülerin arasına sokmuştur.

Kaşık Büyüsünün Etkileri

Kaşık büyüleri yapılış amaçları farklılık gösterse de çok çabuk etkilerini göstermesi insanları kaşık büyüsünü kim yapar arayışına itmiştir. Bu büyü havas ilmine sahip hocalar tarafından yapılır. Çift ağızlı bir büyü olduğu için bu büyünün yapılması için bir hocaya başvuran kişi büyünün hangi amaçla yapılmasının istendiği konusunda aydınlatıcı bilgi vermelidir. Büyünün bağlama amaçlı mı yoksa ayırma amaçlı mı yapıldığı önemlidir zira amaca göre uygulama farklılık gösterir. Bu büyü uygulandıktan sonra kişiler üzerinde etkileri derhal görülmeye başlar. Bağlama amaçlı yapılmışsa büyülenen kişi kendisine büyü yaptıran insana karşı güçlü bir muhabbet duymaya başlayacaktır. Ayırmak amaçlı yapıldığında ise bunun tam tersi söz konusu olur ve büyülenen kişi eşine karşı nefret duymaya başlar.

Kaşık Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Eşini kendine bağlamak isteyenler, ayrıldığı sevgilisinin geri dönmesini isteyenler, aldatan eşi sevgilisinden ayırmak isteyenler, sevgilisi ya da eşi kendisine tamamen bağlı olsun isteyenler kaşık büyüsünü kim yapar diyerek bir hocadan yardım alabilirler. Kaşık büyüleri sadece havas ilmine sahip hocalar tarafından hazırlanır. Bu büyüler kişiye özel hazırlandığı için hiçbir detayın atlanmaması büyük önem taşır. Büyünün hazırlık aşaması üç gün ila bir hafta arasında sürmektedir. Hoca tahta kaşık üzerine yaptığı işlemler bitince kaşıkları büyü yaptıran kişiye teslim eder. Büyü yaptıran kişi bu kaşıkları teslim aldıktan sonra toprağa gömmelidir.

About the author

Comments

  1. Burak Hoca var arkadaşlar medyum aryırosanız evli bir erkekle beraberdim ona aşık olmuştum o yüzden de evli olması o anda önemli değil dedim sonradan aklım başıma geldi ayrılmak istedim ama o buna izin vermedi kendimden soğutmak için celb yaptırdım etkilerini çok hızlı aldım tavsiye ediyorum. Burak hocayı herkeze sadece soğutma olarak değil Hamaylı işlemi var en etkili işlemlerinin arasında celp yapıyor vefk yazıyor sevgilinizin size bağlanması gibi bir çok konuda uzman 05533718994 aramak isterseniz numrası bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir