Karabiber Büyüsü Etkili Midir?

Dünyada ve ülkemizde yaygın olarak yapılıyor olması nedeniyle karabiber büyüsü etkili midir sorusu çok fazla sorulmaktadır. Günümüzde bilinen en etkili aşk ve bağlama büyüsü olarak kabul edilen karabiber büyüsünün gücü yadsınmamaktadır.

Güçlü Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü uygulandıktan sonra büyülenen kişinin içine özlem ve aşk duyguları dolar. Özellikle ilişkilerinde ayrılık yaşayanlar sevdiklerini geri getirmek amacıyla etkili büyü arayışındayken karabiber büyüsü etkili midir diye sordukları görülmektedir.

Karabiber büyüsü için tane biber kullanılır ve 21 ya da 41 adet biber üzerine uygulama yapılabilir. Bu büyüde ebced hesabı önemli bir yer tutmaktadır. Yapılış zamanı da önemli olan bu büyü belirli gün ya da gecelerde yapılır. Her bir karabiber tanesi üzerine gerekli dualar okunur ve ateşe dayanıklı bir kaba konur. Okuma işlemi tamamlandıktan sonra kaptaki biberler yakılır. Bu büyü yapılmadan önce medyumlar büyü yaptıran ve büyülenecek kişilerin eksiksiz olarak bilgilerini isterler. Güçlü bir aşık etme ve bağlama büyüsü olan karabiber büyüsü etkisini çabuk gösteren bir büyüdür.

Karabiber büyüsü okumalar yapıldıktan sonra biberlerin ateşe bırakılmasıyla gerçekleşir. Biberler üç kez sabah üç kez de akşam ateşe atılır ve bu süreç bir hafta boyunca devam eder. İşlemler tamamen bittiğinde büyülenen kişinin karşı koyacak gücü kalmayacaktır. Büyünün yapılması anından itibaren harekete geçen ruhani varlıklar ilk önce büyülenen kişinin düşünce yapısına müdahale ederek değiştirmeye başlarlar.

Bağlama Büyülerinin Etkileri

Bağlama büyüleri güçlü büyülerdir ve bu büyülerin yapımında genellikle biber kullanılır. Kırmızı biber, yeşil biber, pul biber ve karabiber aşık etme ve bağlama amaçlı yapılan büyülerde en çok kullanılan materyaller olarak dikkat çeker. Tüm biber büyüleri oldukça güçlü etkileri olan büyülerdir bu nedenle karabiber büyüsü etkili midir diye sorulduğunda verilecek cevap evet olacaktır.

Biber büyülerinin tümü işlem yapıldıktan sonra yakılarak tamamlanır. Burada yanma büyülenen kişinin de yanmasının ifadesidir. Genellikle aşık etme, bağlama ve geri döndürme amacıyla yapılan ve ak büyü uygulamalarında yer alan bu büyülerde niyet değiştiği zaman büyünün kapsamı da değişir ve bir kara büyü uygulaması haline gelebilir.

About the author

Comments

  1. almanyada yaşıyorum Türkiyedeki sevdiğim adamın benimle evlenmesini istiyorum bana güvenebileceğim tavsiye ettiğiniz hoca varsa söyler misiniz. mümkünse mesaj yoluyla ulaşabileceğim birisi olursa memnun olurum.

    1. sema yurtdışındasın belki araman zor olabilir ama whatsappdan da yazabilirsin veya mesaj atabilrsin ismi Burak, Konya’da Burak hoca olarak bilinir. Büyü vs işlemler yapmıyor ama aşk celbi ile gerçekten güzel işler çıkarıyor önerimdir. 0553 371 89 94 numarası da bu hakkında hayırlısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir