Kara Büyüyü Kim Bozar?

Kara Büyüler

Kara büyüler çok ağır etkileri olan büyü uygulamalarıdır. Tamamen art niyetler ile yapılan bu büyünün insanlara ciddi zararlar verdiği bilinmektedir. Bir kara büyü uygulamasına maruz kalan insanlar kara büyüyü kim bozar arayışına girmelidir. Derhal bu büyünün etkilerinden kurtulmak insanın ruhsal ve fiziksel sağlığı için çok önemlidir.

Hangi Amaçla Yapıldığını Bilmek

Kara büyüler ancak işinde uzman olan medyumlar tarafından bozulabilir. Etkileri çok güçlü olan kara büyülerin bozulması çok zordur bu nedenle kara büyüyü kim bozar diyenlerin yetkin bir medyum ile irtibata geçmeleri gerekir.

Kara büyülerin bozulmasında izlenmesi gereken bazı ritüeller vardır. Bu ritüellerin uygulanabilmesi için kara büyünün hangi yöntemle ve ne niyetle yapıldığının bilinmesi gerekir.

İnsanlar üzerlerinde kara büyülerin kötü etkilerini hissediyorlarsa hemen bir medyuma başvurarak genel bakım yaptırmalıdır. Bu bakım ile insanın üzerinde büyü olup olmadığı anlaşılır ve eğer büyü olduğu görülürse bunun ne tür bir büyü olduğu hakkında da fikir edinilir. Medyum kişiye yapılmış olan büyünün etkilerini ortadan kaldırmak için gerekli adımları atar. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli husus doğru medyum seçimidir. Kara büyüler ile ilgili işlemler için her medyum gerekli bilgi ve beceriye sahip değildir. Kara büyü bozma esnasında yapılacak hatalar çok tehlikeli sonuçlara yol açabilir. İşinin ehli olmayan medyumların büyünün yön değiştirmesine yol açtıkları bilinmektedir. Büyünün yön değiştirmesi büyülenen insanın bir yakınının bu kötü büyülerin etkisine girmesi demektir. Bu nedenle kara büyü bozma uygulamasını yapacak medyum çok iyi seçilmeli ve tecrübesi ile birikimine güven duyulmalıdır.

Kara Büyünün İnsan Üzerindeki Etkileri

Kara büyüler insan üzerinde çok olumsuz etkiler yaratır ve bu etkilerin fark edilememesi söz konusu değildir. Büyülerin varlığını kabul etmek ve nedensiz yaşanan olumsuzluklarda büyülerden de şüphe etmek gerekir. Bu tarz büyüler için kara büyüyü kim bozar arayışına çok çabuk girmek gerekir. Büyünün negatif etkileri ortadan kaldırılana kadar geçen sürede insanların büyük zarar görmesi mümkündür. İnsanların delirmesine, hastalanmasına hatta ölmesine neden olan kara büyülere vakit kaybetmeden müdahale edilmesi gerekir.

About the author

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir