Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz yağı büyüsü, kara büyüler arasında en etkili ve sıkıntılı büyülerden biridir.  Bilindiği üzere kara büyüler genellikle necis hayvanların leşleriyle yapılır. Bu büyüde hem kara büyüdür hem de cinlerle yapılır.

Domuz yağı büyüsü eşleri birbirinden ayırmak, işlerinde yükselişleri engellemek, karşı cinsle olan irtibatı itibarsızlaştırmak gibi amaçlarla yapılır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyüde domuz yağı saf bir şekilde kullanılmaz üzerine bazı işlemler yapılır mesela bitkilerden hazırlanan bir karışımla domuz yağı karıştırılarak ortaya yeni bir işlenmiş yağ çıkar. Cinler kullanılarak büyü tamamlanır. Cinler şeytani varlıklar olduğundan dolayı musallat işlerini zevkle yaparlar. Ancak yapılan büyü bu şakide başarılı olmaz. Başarılı olması için hazırlanan karışımı büyüyü yapacağı kişiye veya elbisesine, kişisel eşyalarına sürmesi gerekmektedir.

Cinlerle irtibata geçmeden domuz yağını sürmek fayda etmez. Bütün işlemleri meydana getirdikten sonra domuz yağı kişinin eşyalarından temizlense bile büyü artık aktiftir ve cinler musallat olmaya başlamışlardır.

 Belirtileri Nelerdir?

Domuz yağı büyüsü yapıldığı an itibariyle etkisi gözükmeye başlar, cinler musallat oldukları zaman insanı yavaş yavaş ele geçirmeye ve oynamayı seven varlıklardır.

Yapılma amaçlarına göre açıklayacak olursak eğer eşlerin ayrılması amacıyla yapılıyorsa eşler arasında öncelikle küçük anlamsız tartışmalar sonrasında anlaşmazlıklarla başlar. Gün geçtikçe şiddeti artan tartışmalar birbirlerinden uzak durmaya ve sonrasında ise birbirlerine karşı kin, nefretle tiksinmeyle son bulur. Bazı söylentilere göre ise eşlerin birbirlerini domuz suretinde gördüklerini bile söylerler.

Ticaretin engellenmesi, işlerin bozulması amacıyla yapılan domuz yağı büyüsünde ise; İşlerin bir türlü yoluna girmemesi, varsa ortakların arasında çıkan anlaşmazlıklar, kazanılan paranın ise bir türlü bereketli olmaması sebebiyle işler bozulur ve son bulur.

Bu ve bunun gibi örneklerin çok olmasıyla beraber genel olarak büyü ne amaçla yapılırsa, yapılan kişide sinir, durgunluk, adı koyulamayan huzursuzluklar meydana getirir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı aslında bakıldığında diğer yağlar gibi farkedilebilen bir yağ türüdür. Ancak bu büyüde içine katılan bitkisel maddelerle sarımsı bir renk alır temizlemek kolaydır ancak yanlış bilinen bir nokta var ki silindiği zaman büyü bozulmaz. Büyünün bozulması için tecrübeli hocalardan destek alınmalıdır.

About the author

Comments

  1. Medyum Burak hocaya gidin bende böyle yazıları okurken görmüştüm herkes yorum yapmış tavsiye ediyordu bende bir deneyeyim dedim. iyi bir medyummuş. Asla büyüyü kullanmıyor onun yerine tılsım ve celb yapıyor. Sizde deneyebilirsiniz. 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir