İncir Büyüsü

Çok çeşitli büyü isimleri olduğu gibi her büyünün yapılış amaçları da birbirine göre değişiklik gösterir. Eski zamanlardan beri kullanılan bir büyü olan İncir büyüsü yapılışı anlamında aşk içindir. Fakat her büyü amacına hizmet etmediği gibi insanlarda farklı amaçlar için kullanmışlardır. Ama bilinmelidir ki etki alanı tamamen duygusal meselelerdir. Aşk büyülerinde kullanılan yöntemler birbirinden farklıdır. İncir büyüsünde bile kullanılan farklı üç yöntem bulunmaktadır.

            İncir Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanlar çaresiz hissettiklerinde ya da bir kimseye karşı çok hırslandıklarında çözüm yolu aramak yerine büyülere başvurmaktadır. Büyülere başvurmanın yanlış ve dinen günah olduğunu belirtmek isteriz. Mümkün mertebe büyüleri denemek yerine dualardan destek almalısınız. Sizin için en hayırlı kapıları açacağına emin olabilirsiniz. Gelelim incir büyüsünün nasıl uygulandığına. İncir büyüsü için kullanılan iki tür incir vardır. Kuru incir ya da yaş incir kullanılmaktadır. Malzemeleri edindikten sonra yaş incirle yapılan için öncelikle incirin üzerine kişinin isminden elde edilen ebced değerine göre özel tılsımlı sözcükler okunmaktadır. Sonrasında okunan yaş incir büyü yapılan kişiye yedirilmelidir denmiştir. Ama bu büyü için yapılan saatlere ve yapılacak gün sayısına dikkat edilmelidir. Yanlış yapılan her büyü iki tarafa da ciddi zararlar verebilmektedir. Kuru incir ile yapılan uygulamada aşık edilmesi istenilen kişinin anne adı ve adı hesaplanarak ebced değeri çıkarılır. Sonrasında kuru üzümün üzerine yazılır. Sonrasında ona özel tılsımlı sözcükler okunur. Daha sonra toprağa gömülerek büyü işlemi tamamlanır. İncirin bağlama büyüsünde etkili olmasının nedenini incirin yapışkan bir madde olmasından kaynaklıdır denmiştir. Bu konu oldukça derin ve farklı detaylar içermektedir. Etki süresi ise kitaplarda yazılana göre ortalama iki haftadır.

            İncir Büyüsü ile Kısmet Açma

İncir büyüsü farklı kaynaklara göre eski zamanlarda bekar kadınların kısmetini açmak için kullanılmıştır. Yapılışı anlamında büyüden farklı olarak kısmet açma işleminde Esmalardan ve dualardan yararlanılmıştır.  Büyü şeklinde yapılışı bulunmaktadır. Son olarak büyü yapmadığımız belirtmek isteriz. Büyü yapanlara da uyarıda bulunmak isteriz. O an için çok güzel olsa da uzun vadede kötü sonuçlar doğurmaktadır.

About the author

Comments

  1. merhaba ben kısmetimi açtırmak istiyorum artık birisininde beni beğenip benle evlenmesini istiyorum evet çok güzel bi kadın değilim belki ama bende evlenmek istiyorum evde kalmak istemiyorum bana yarcımcı olabilcek birini arıyorum incirin sağlık açısından bir çok faydasını duydum ama kısmet konusunda ilk defa incir büyüsü duyuyorum suan saskınım acaba yaptırsam faydası olur mu çünkü çok istiyorum lütfen yardım edin bana ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir