Geri Getirme Büyüleri Nelerdir Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüleri genellikle sevgiliyi, kocayı geri getirmek için yani giden bir kişiyi geri getirmek için yapılmaktadır. Terk edilen kişi genellikle seven taraf olduğu için geri getirme büyüleri genellikle aşk sonucun da yapılmaya karar verilen büyü çeşitlerindendir. Geri getirme büyüleri ak büyü çeşitleri arasında yer almış olsa da günahı büyüktür. Bu büyü tam anlamı ile şu şekilde yapılır diye bir tabir yer almaz. Çünkü büyüler her zaman kişiye özel olarak yapılmak olup, aynı zaman da kimi geri getireceğinize göre de değişebilir. Büyü çeşitleri arasında sık sık tercih edilen geri getirme büyülerini ise medyumlar ve hocalar yapmaktadır. Tabi ki her medyum ve her hoca aynı büyüyü uygulamaz ve her medyumun ve hocanın kendisine göre belli bir sistemi bulunmaktadır.

Geri Getirme Büyülerini Kim Yapar?

Bu tarz büyüleri yapan kişilerin kimler olduğunu aslında sizler ile paylaştık. Fakat geri getirme büyülerinde önemli olan nokta hocaların ve medyumların gerçekten bu tarz büyüleri yapıyor olmasıdır. Gerçek bir medyum ve hoca aslında her şeyin farkında olan ve adı duyulmuş kişilerdir. Hoca seçimi yaparken dikkatli olmalı ve dolandırılmamaya dikkat ederek büyülerinizi veya dualarınızı yaptırmalısınız. Aksi halde dolandırılmanız an meselesi de olabilir. Daha çok gideni geri getirme büyüsü olarak bilinen bu büyü ile sizin için kayıp gözü ile görünen tüm canlı ya da cansız cisimleri geri getirme büyüleri ile yeniden buluşmanızı sağlayabilirsiniz. Kaybolan eşyayı geri getirme, çalınan malı geri getirme büyüsü ya da giden eşi geri getirme gibi birçok kategoride sınıflandırabildiğimiz bu büyü oldukça etkili büyüler arasında olup birçok kişi tarafından da kayıplara çare olarak denenen yöntemler arasındadır. Tutma seviyesi de oldukça güçlü olduğundan sizde gideni geri getirmek için büyü yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Evde Yapılır mı?

Büyü yapmak oldukça zor ve sıkıntı yaratan bir süreç olup bu işi büyü yapan hoca, tılsım yazan medyum ya da Vekf yolu ile büyü yapan kişiler tarafından yapılmalıdır. İnternet üzerinden gideni geri getirme büyüsü tarifi ile ilgili yazılarla karşılaşabilirsiniz. Ancak bu tarifleri denemeniz kesinlikle tavsiyelerimiz arasında değildir. Bu gibi tariflere uyarak başlamanız demek sizi ruhi yönden bazı sorunlarla karşılaşmanız anlamına gelmektedir. Evde tek başına yapılması pek uygun olmayıp bu işlerle uğraşan kişilerden destek almalısınız.

Giden Eş Nasıl Geri Gelir?

Aynı yastığı paylaşan, aynı evde yiyip içen evli insanların arasında bazı dönemlerde gerginlikler çıkabilmektedir. Buna bir türlü dur diyemeyen eşlerden birisi en sonunda canıma tak etti diyerek gündelik eşyalarını yanına alarak annesinin evine, kardeşinin evine veya farklı bir akrabasını evine giderek eşini terk edebilmektedir. Bu durumdan sonradan pişman olan eş eşinin geri dönmesi için elinden geleni yapsa da bir türlü başaramadığı zamanlarda giden eş nasıl geri gelir adı altında büyü çeşitlerini araştırmaya başlar. İşin ehli medyum hoca ile tanıştıktan sonra bunu başarabildiğine şahit olduk. Giden eş geri getirmek için bizlere ulaşarak büyü yerine celb, vekf ve tılsım gibi işlemleri tercih edebilirsiniz.

About the author

Comments

  1. Eşim aldatma vakası nedeni ile evi terk etmişti geri de donduremedim haklıydı ama çok pişmandim asla böyle bir durum söz konusu olmazdı Burak hoca geri döndürme celbi yaparak eşimi ikna etti Allah razı olsun 0 553 371 89 94 numarası isteuenleree

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir