Kısmet Kapama Büyüsü

Kısmet Kapama Büyüsü

Kısmet Kapama Büyüsü

Kısmet kapama büyüleri çok çeşitli olup kendi başınıza yapılamayan büyük çaplı büyülerdir. Kesinlikle bir medyum ile yapılması önerilir.

Kısmet kapatma büyüleri iş hayatındaki yolunda giden işleri tersine çevirir, şansı açık olan kişinin şansını kaybetmesini sağlar, önüne çıkan fırsatlar yok olur, kişinin önüne sürekli olarak aksilikler çıkmasını sağlar. Bu sebeple kara büyüler listesinde yer alırlar. Yapılan büyüler çok etkili oldukları için yaptıranı da etkileme ihtimali olan büyülerdir. Geri dönüşmez sonuçlar doğurabilir. Tek başınıza yapamayacağınız büyülerdir. Tılsımlı sözleri çok kuvvetli olduğu için nefesi kuvvetli olan bir medyum gereklidir.

Kilit büyüsü, kiriş büyüsü, yarasa kanı ve yarasa kemiği büyüsü, nohut ve fasulye büyüsü, domuz yağı büyüsü gibi büyüler ile yapılabilir büyülerdir. Çeşit ve yapım aşamaları çok içerik içerdikleri için genel olarak tılsımlı sözleri gizli tutulmamaktadır. Ve kesinlikle bütün ihtimaller göz önünde bulundurularak yaptırılmasına karar verilmelidir. Genel olarak kısmet kapatma büyülerinde kullanılan malzemeler de seçilmiş olup bulunması zor olan malzemeler haline bürünebiliyor. Kimi büyüler çok hızlı gelişirken kimileri daha yavaş içerleyip kişinin psikolojisi de etkiler hale gelebiliyor.

Bir süre sonra geri dönüşü olmayan yollara giren bu büyüler kişiyi ölüme kadar sürükleyebilir. Yaptırana da etkileri bulunduğu söylenmektedir. Büyüler yapıldıktan sonra gizli kalması esastır. Büyünün bulunmaması çok önemlidir. Bu sebepten dolayı gecenin en karanlık ve sessiz saatlerinde kimsenin olmadığı yerlerde yapılarak en iyi şekilde saklanması gerekmektedir. Kimi zaman Balmumu da kullanılarak büyüyü daha etkili hale getirilebiliyor. Örneğin kilit büyüsünde kilide tılsımlı sözler söylenip kapatıldıktan sonra etrafını balmumu ile daha çok sağlamlaştırıyorlar.

Kimi zaman tılsımlı sözlerle okunmuş toprağı şehirden uzak göl, akarsu, nehir gibi sulara akıtıyorlar. Çeşidinin bol olması ile bilinen kısmet kapatma büyüleri genel olarak ağır etki ve yapım aşamaları barındırmaktadır. Emin olmadan yapılması önerilmez. Genelde bugünkü Irak’ta yaygın olarak yapılan bu büyüler tüm dünyaya M.Ö.’ki zamanlardan beri yayılmıştır. Günümüzde hala çok sayıda kullananlar mevcuttur. Bir medyuma danışmadan büyü yapmamanızı öneriyoruz. Yapılırsa eğer sonuçlarınızı alacağınızdan eminiz.

About the author

Comments

  1. kısmet kapanmasını bilmiyorum ama kısmet açma ve evlilik için arıyorsanız medyum burak hoca var 0553371 8994 belki kısmet kapası da yapıyordur tam olarak bilmiyorum geçensene yaptırdık evlilik için tuttu bilgi almak istiyorsanız bir arayın derim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir