Evlenme Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Evlenmek isteyen fakat bu dileklerini gerçekleştiremeyen insanların evlilik büyüsü yaptırma yoluna gitmeleri sık karşılaşılan bir durum olmaktadır. Ülkemizde temeli asırlar öncesine dayanan büyülere duyulan ilgi fazladır. Birçok insanın sorunlarını çözemedikleri noktada büyü yaptırma yoluna gittiği görülmektedir. Büyülerin sık uygulanıyor olması bazı insanlarda tedirginlik yaratmakta ve kendilerine de büyü yapılmasından çekinerek büyü belirtileri hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmalarına yol açmaktadır. Aniden evlenmeye karar veren kişilerin sorması gereken soru da evlenme büyüsü belirtileri nelerdir olmalıdır.

Büyülerin İnsanlar Üzerindeki Belirtileri

Tüm büyülerin insanlar üzerinde yarattığı birtakım psikolojik ve fiziksel ortak belirtileri vardır. Bu belirtiler ak büyü uygulamalarında genellikle hafif görülürken kara büyülerin çok şiddetli ve olumsuz belirtiler vardır. Büyülerin ortak belirtileri duygusal çalkantılar, huzursuzluk, asabiyet, uyku bozukluğu, kabus görme, halsizlik, baş ve ense ağrıları, göğüs kafesinde baskı hissi ve benzeri belirtiler olarak sıralanabilir.

Büyülerin en ciddi belirtileri büyülenen kişinin davranışlarında ortaya çıkar. Kişi aniden, hiç kendisine uygun olmayan kararlar alabilir ve bunları uygulamaya koyar. Özellikle aşk büyülerinde bu duruma sık rastlanır. Kişi birden kendisini birisine karşı derin bir aşk hissederken bulabilir. Aynı şey yapılan evlilik büyüleri için de geçerlidir ve bu durum evlenme büyüsü belirtileri nelerdir diye sorulmasına yol açar. Hiç evliliği düşünmeyen bir kişi belki de kendisine uygun olmayan birisiyle evlenmeye kalkabilir. Bu durumdaki kişi kendisine yapılan tüm uyarılara arkasını dönecektir. İnsanlar genellikle kendilerine bir büyü yapılmış olduğunu anlamazlar. Kişilerin davranışlarındaki değişiklikleri ilk olarak yakın çevresi fark eder. Kişi bu konuda uyarılsa da kendisine bir büyü yapılmış olduğunu ret edip yaşadıklarını doğal kabul edecektir.

Evlenme Büyüsü Belirtileri

Bir kişi aniden evlenmeye karar verdiğinde ve bu isteğinde çok ısrarlı olduğunda kendisinden ziyade yakın çevresi evlenme büyüsü belirtileri nelerdir diye sorar. Üzerine evlilik büyüsü yapılmış olan kişi bir an önce kendisine büyü yaptıran kişi ile evlenmek isteyecektir. Evlilik büyülerinde kullanılan ruhani varlıklar bu yolla gerçekleşen evliliklerin ardından kişilere zarar vermeye başlar. Tarafların yıldızları düşer ve tartışmalar baş gösterir. Büyü yoluyla yapılan evliliklerin boşanmayla sonuçlanmasına sık rastlanır bu nedenle önerilen uygulamalar değildir.

About the author

Comments

  1. Büyü yönteminin tehlikeleri evet çok büyüktür. Özellikle büyü yapılan kişi zaman içerisinde büyünün tesiri altına iyice girerek normal davranmayı bırakır. Bu yüzden bence büyü yerine celb yaptırmak sizin için daha iyi olur. Ben de sevdiğim adamla birlikte olmak için aşk celbi yaptırdım. Sonucunu da kısa süre içerisinde aldım. Şimdi çok mutluyuz ve evliyiz. Siz de bu celbi yaptırabilirsiniz. Ben medyum burak hocaya gitmiştim. Size de tavsiye ederim gidebilirsiniz. Hatta 0553 371 89 94 bu numaradan ulaşabilirsiniz ismi burak medyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir