Bağlama Büyüsü Nedir?

Balama büyüsü nedir sorusunu kısa bir şekilde şöyle anlatabiliriz. Sevdiğiniz bir insanı kaybetmemek adına yaptıracağınız bir havas ilmi çalışmasıdır. Sonuç ise sevdiğinizi kendinize bağlı birisi haline dönüştürmenizdir. Bu sevgiliniz, nişanlınız, eşiniz vs. olabilmektedir. Tabi buraya kadarı aşk ile ilgili olandır. Harici olarak uyku bağlama, dil bağlama, cinsellik bağlama gibi türleri, çeşitleri de yok değildir. Biz bu yazımızda sevgi ile ilgili olan bağlama büyüsüne değinmek istiyoruz.

Bu yazımızı dikkatlice okumanızı istiyoruz. Çünkü bağlama büyüsü hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız diğer paylaşımlardaki gibi yalan yanlış bilgiler değil insanlara doğru bilgileri aktarmak istiyoruz. Bu sayede sevdiğiniz insanı kendinize nasıl bağlarsınız, bağlama büyüsüne maruz kaldıysanız nasıl bozdurabilirsiniz ve hepsinden öncesi bağlama büyüsünü kime yaptırabilirsiniz gibi detaylara yer vermek istiyoruz.

Bağlama büyüsü ile aşk büyüsü arasındaki fark aslında hiç yok bile diyebiliriz. Bağlama büyüsü bir diğer adıyla yapılma niyetine göre aşk büyüsü olarak da görülebilir. Mesela; evli kişilerden örnek verecek olursak eğer; karısı ile ilgilenmeyen bir koca, aldatma, dışarıdaki hayat vs. derken karısını ihmal ediyorsa ve aralarında saygı, sevgi kalmamış ise bağlama büyüsü yaptırılarak birbirlerine bağlanırlar ve aşık olurlar. Kısaca aşk büyüsü görevi görecektir.

Bağlama büyüsü eşler arasında cinsel sorunların giderilmesi için de yapılabilmektedir. Bunu iki farklı olarak sizlere detaylandırmak istersek eğer; cinselliği bağlı olan eşlerden birisi bağlama büyüsü ile cinsellik sorunlarını aşabilir. İkinci detay ise kadın kocasına cinsellik bağlama büyüsü yaptırarak kendisinden başka kadınlarla birlikteliğinin olmaması için etkili bir süreç işletmiş olacaktır.

Bağlama büyüsünden başarılı sonuçlar almak için doğru medyumlarla çalışma yapmak gerekir. Bu büyü medyum olmadan elde edilemez. Elde edilmiş olsa bile ters tepme olasılığının ihtimali yüksek olur. Bu nedenle en doğru, en uzman ve profesyonel olan resmi çalışan medyumlara yaptırılması gerekir.

Bizim bağlama büyüsü adı altında bir çalışmamız yoktur. Ancak bağlama büyüsü kadar etkili olacak aşk tılsımı çalışmamız vardır. Aşk tılsımı bir büyü değildir ve rahmani bir işlemdir.

Sarımsak Büyüsü ile Bağlama Etkileri Nelerdir?

Sarımsak büyüsü ile bağlama işlemi yapıldıktan sonra kişi artık tamamen farklı bir şekilde hareket etmeye başlar. Artık tamamen kişinin gözleri kapanır. Sadece sizi görür ve sizi sevecek hale gelir. Kişinin gözü sizden başka birini görmeyeceği için artık sadece sizi sevecektir. Bu şekilde bağlama büyüsü ile sevdiğiniz kişinin kalbini kendinize bağlayabilirsiniz. Eşimde beni sevsin isteyen kişiler bu bağlama büyüsünü kullanarak amaçlarına ulaşabilirler.

About the author

Comments

  1. Derya ben 4 yıllık evliyim. Ben eşimle aram çok iyi zaten severek evlendik ama bir kaynana
    var başımda Allah düşman başına vermesin. Sürekli kocamla benim aramı bozma derdindeydi
    sonunda başardı da eşimle kavgalar etmeye başladık bende eşimin bana daha çok bağlanması
    beni daha çok annesine karşı koruması için medyum burak hocama başvurdum sağolsun ki bana yardımcı
    oldu eşim önceki gibi ve annesi ne derse beni savunuyor çatla kaynana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir