Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü Nedir?

Dil bağlama büyüsü eşler arasında, aile içinde yapılan bir büyüdür. Amacı ise örneğin; eşlerden birine yaptırılması durumunda ağzından kötü söz çıkmaması için tercih edilir. Yani buradan anlaşılacak olan kadın erkeğe karşı dil bağlama büyüsü yaptırır ise erkek eşine karşı kötü cümleler sarf etmez. Bu büyü daha çok kaynana susturma büyüsü olarak da bilinmektedir. Sürekli kaynananın laflarına, sözlerine maruz kalan gelin kaynanasının artık susması gerektiğini düşünerek büyülere başvurmaktadır.

Düşmanlara Dil Bağlama Büyüsü

Her ne kadar eşler arası ve aile içi yapılan bir büyü olsa da düşmanların sağda, solda adınızı kirletecek kadar itici konuşmalara, dedikodu yapmalarının da önüne geçmek için yapılmaktadır. Eğer dil bağlama büyüsü ile ilgileniyorsanız ve bir kişinin sizin hakkınızda atıp tutmasından rahatsızsanız medyumla görüşerek bu duruma son noktayı koyabilirsiniz.

Dil Bağlama Büyüsü ve Duası Arasındaki Fark

Araştırmalarınız sonucunda dil bağlama büyüsü ve dil bağlama duası olduğunu göreceksiniz. Büyüler dinimizce yapılması günah olan konulardan birisidir. Dua ile dil bağlama ise olabilir yöntemler arasındadır. Bizler de büyü yapmadan dua ile dil bağlama yapabilmekteyiz. Dualar Vefk eşliğinde yapılır ve tarafınıza gönderilir.

Ücretsiz Dil Bağlama Danışmanlığı

Medyum hoca ile iletişim kurarak dil bağlama ile ilgili tüm konuları danışabilirsiniz. Merak ettikleriniz ve medyum tarafından yapılması gerekenleri öğrenebilirsiniz. Hakkınızda sürekli dedikodu çıkıyorsa, eşiniz size kötü sözler sarf ediyorsa ya da yakın akrabalarınızın iftiralarına maruz kalıyorsanız medyumla görüşmenizde fayda vardır. Üstelik danışmanlık için herhangi bir ücret talebi yoktur.

Dil Bağlama Büyüsü – Duası Kaç Günde Etki Eder?

Büyülerin veya duaları yapılma süreci 7 gündür. 7 gün içinde hazırlanan işlemler tarafınıza gönderilir. Tutması ise 15 ile 40 gün aralığındadır. Elbet te bu süreçlerde yapılması gerekenler de yok değil. Medyumla iletişime geçerek bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Dil Bağlama Büyüsü Kırıcı Sözleri Engeller

Eşiniz, kayınpederiniz, kaynananız, kardeşiniz, ağabeyiniz, teyzeniz, görümceniz, amcanız gibi yakın akrabalarınız ile sürekli yüz göz oluyorsanız ve onların dokundurucu lafları karşısında kendinizi ezik hissediyorsanız buna dur diyebilirsiniz.

About the author

Comments

  1. büyü konusunda ve diğer hamaylı ve celp işlemleri konusunda uzman burak hoca var medyum burak diye sitesi de var bir çok kişi ile ilgilenmiş işlemlerini yapmış tescilli bir medyum dolandırıcı değil en azından telefonu 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir