Delirtme Büyüsü

Delirtme büyüsü amacı anlamında aslında aşk için kullanılmalıdır denmiştir. Fakat eski zamanlardan beri insanların kötülüğü için kullanılan delirtme büyüsü tam bir kara büyü olmuştur. Eski zamanlarda devlet büyükleri gibi yüksek makamda ki kişiler yapılırmış. Zamanla insanlar hırsından çekemedikleri, kötülüklerini istedikleri kişilere uygulamıştır. Çok etkili olmakla birlikte kişilere ciddi manda zarar verebilmektedir. Bu sebeple bu tür uygulamalardan kesinlikle kaçınılmalıdır. İnsanların kaderlerini değiştirmeye çalışmak ve onları ciddi bunalımlara sürüklemek çok büyük günahtır. Bir zaman sonrada büyünün yapan kişiye geri dönme durumu olduğundan uygulayan kişilerinde hayatları mahvolmaktadır.

         Delirtme Büyüsü Nedir?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi delirtme büyüsü kötülük için yapılan bir büyüdür. Delirtme büyüsü yapılırken bazı görünmeyen varlıklardan yardım alındığı ve bu sebepten çok tehlikeli olduğu söylenir.  Büyü yapılan kişi için etkileri ise korkunçtur. Büyü yapılan kişi zamanla unutkanlık yaşamaya başlar. Toplumdan kendini soyutlamaya başlar ve sürekli etrafında karanlık kişiler görmeye başlar. Bunlar büyünün ilk zamanlarında verdiği etkilerdir. Biraz daha zaman geçtiğinde kişi artık olmayan varlıklarla konuşmaya başlar. İnsanlardan korkmak, uyuyamamak ve aynı yere bakmak ile devam eder. Kişinin tüm hayatı mahvolmaya başlar. İnsanlarla arası ciddi anlamda bozulmaya başlar. Sürekli onları yanlış anlar. Olmadık şeyleri vesvese yapar ve agresif davranmaya başlar. Kimi zaman çocuk gibi konuşur, kimi zaman yetişkin şeklinde konuşur. Delirtme büyüsü sonucunda kişinin dengesi tamamen kaybolmaya başlar. Etrafındakilere ya da kendine zarar vermeye başlaması büyünün en korkutucu yanı olmaya başlar. İntihar ve cinayet girişimi artar. Tarihte çokça yapılmıştır. Ve kişilerin başlarına gelenleri bu şekilde anlatmışlardır. Kesinlikle yapılmaması gerekmektedir. Bir insanın bu şekilde vebaline girmek dinen büyük suçtur.

Delirtme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Delirtme büyüsü uygulaması için bir adet kırmızı renkli kalem ve saman kağıdı gerekmektedir. Bu uygulama için en doğru gün ve zaman Perşembe gece yarısıdır denmiştir. Delirtme büyüsü yapmaya başlamadan önce kendinizi dualar ile korumaya almalısınız. Sonrasında elinizdeki malzemeler ile kağıda safran mürekkebi ile tılsımlı sözcükler yazmalısınız. Aynı zamanda büyü bitene kadar ne istiyorsanız tekrarlamalısınız.

About the author

Comments

  1. Benim tanıdığım bir hoca arkadaşlar büyü yapmıyor ama kendisi medyum 2 kere işlem yaptırdım 2 si de tuttu normalde büyü yerine geçmiyor bu yapılanlar aşk ve bağlama yapıyor, ayırma ve soğutma, dil bağlama, evlenme, kısmet açma ve rızık celbi boy hamaylısı aşk hamaylısı gidi şeyler medyum Burak diye geçiyor telefon numarası 05533718994 arayın yardımcı olacaktır size de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir