Yarasa Büyüsü

Yarasa Büyüsü

Yarasa Büyüsü

Yarasa büyüsü, bir nevi aşk büyüsüdür. Karşınızdaki kişiyi kendinize bağlamak, kendinize âşık etmek,  kendinizden ayrılmamasını sağlamak amacıyla yapılan bir büyüdür. Bu büyüyü yaptığınız zaman yaptığınız kişi size bağlanacak ve âşık olacaktır. Yarasa büyüsü etkili ve sağlam bir büyüdür bozulması için işin ehillerine başvurulması gerekmektedir. Bu büyüyü yapmadan veya yaptırmadan önce bir daha düşünmelisiniz.

Yarasa Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yarasa büyüsü yapılması için yarasa bulunmalıdır. Yarasayı kesmeniz bu büyü için gereklidir.

Kestiğiniz yarasanın kanını âşık etmek veya ayrılmamasını istediğiniz yani size bağlanmasını istediğiniz kişiye sürmeniz gerekmekte. Eğer kendisine süremiyorsanız herhangi bir eşyasına da sürebilirsiniz. Eğer bunların hiç birini yapamıyor ve yapmaya uygun bir durum bulamıyorsanız âşık etmek istediğiniz yani bağlamaya çalıştığınız kişiye içirmelisiniz. Bunun içinse gizli bir şakide içeceğine katıp içirebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler bununla da bitmiyor. Kestiğiniz yarasayı âşık olduğunuz yani büyüyü yaptığınız kişinin kapısının önüne gömmeniz gerekmektedir.

Bu sayede kendinize âşık etmek istediğiniz kişi veya sizden ayrılmamasını bağlı kalmasını istediğiniz kişi size bağlanacak ve bir daha ayrılamayacaktır. Başkasını gözü görmeyecek başkasına âşık olamayacak bu sayede sadece sizinle olacaktır. Büyüyü yaptığınız kişi hayatı boyunca size sadık kalacak sizden başkasını gözü görmeyecektir. Hayatı boyunca veya büyü bozulana dek size aşk ile yaklaşacaktır.

Yarasa Kemiği Büyüsü

Bu büyü yarasa büyüsüne göre daha etkili ve sağlamdır. Çünkü bu büyü kara büyü olarak geçmektedir. Bilinen bir şey var ki o da kara büyüler yaptırılması tehlikeli ve sıkıntılıdır. Yapana da yaptırana büyük zararlar verebilir.

Yarasanın çatal kemiği ile yapılan bu büyüde eğer muhabbet ve karşındaki kişiyi kendine bağlamak için yapılırsa büyü sonucunda karşındaki kişinin tüm bedenini ve duygularını esir etmiş oluyorsunuz. Bu büyü sayesinde bağladığınız kişi büyü bozulana kadar bozulmaması durumunda ise ömrünün sonuna kadar sizin istekleriniz doğrultusunda hareket eder ve istediklerinizi harfiyen yerine getirir.

Kara büyüler hayvanların iç organlarıyla yapılır ve etkilidir.

Büyüyü bozdurmak isterseniz eğer yapmanız gereken alanında uzman medyum ve hocalara başvurmaktır başka türlü bu ve bunun gibi büyüler bozulmazlar.

About the author

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir