Tavuk Bacağı Büyüsü

Büyü uygulamalarında asıl etkili olan yardım alınan ruhani varlıklardır. Kullanılan malzeme üzerine büyü işlemi yapılabilmesi için bir araçtır. Bu nedenle çok fazla materyal üzerine büyü uygulamaları yapılmaktadır. Taşlar, madenler, bitkiler, hayvanlar hatta insan vücut parçaları büyü yapımında kullanılan malzemeler arasında yer alır. Özellikle kara büyü uygulamalarında canlı veya ölü hayvan parçalarının kullanıldığı bilinmektedir ve tavuk bacağı büyüsü de bu uygulamalar içinde yer alır.

Hayvan Parçası Kullanılarak Yapılan Büyüler

Ak, kara ya da kırmızı büyü. Bunlar yüzyıllardır insanlar tarafından uygulanan büyülerdir. İnsanların büyülere düşkünlüğü ilk çağlara kadar dayanır. Öncelikle ölmüş insanlarla bağlantı kurmak amacıyla başlayan büyü uygulamaları zaman ilerledikçe insan hayatının bir parçası haline gelmiştir. Tek Tanrılı dinler başlayana kadar büyüler kabul görmüş ve büyü yapan insanlar da ayrıcalık sahibi olmuştur. Tek Tanrılı dinler gelmeye başladıkça büyü uygulamaları yasaklanmıştır. Hiçbir din büyü uygulamalarına hoş bakmamaktadır ve günah olarak kabul etmektedir. Dinimiz de büyü yapılmasını çok büyük bir günah sayar fakat büyülerin vatlığını kabul eder.

Papaz büyülerinde hayvan parçalarının kullanılmasına sık rastlanmaktadır. Bu nedenle papaz büyülerinin arasında tavuk bacağı büyüsü de görülür. Burada kullanılan hayvan büyünün özelliğine göre canlı ya da ölü olabilir. Papaz büyüleri kara büyüler sınıfında yer alan büyülerdir. Bu büyülerin kara büyü olarak nitelenmesinin nedeni yapılış amacı değil ortaya çıkardıkları güçlü etkilerden dolayıdır. Soğutma ve ayırma büyüleri birer kara büyüdür fakat kimi bağlama büyüleri de bu sınıfa girer.

Büyünün Yapılış Amacı ve Etkisi

İnsanların büyü yaptırma niyetleri büyük farklılıklar gösterir. Genellikle aşık etmek ve bağlamak amacıyla büyü yaptırma yoluna gidildiği görülmektedir. Fakat bunun yanında salt insanların kötülüğü düşünülerek yapılan büyüler de vardır ve bu büyüler kara büyü ya da kırmızı büyü olarak sınıflandırılır.

Büyülerin hangi niyetle yapıldığı onların hangi sınıf büyünün içine gireceğini de belirler. Büyülerde niyet kadar kullanılan yöntem de önem taşır. Bu nedenle tavuk bacağı büyüsü ak ya da kara büyü sınıfına girebilir. Bir papaz büyüsü yöntemi kullanılarak bağlama büyüsü yapılmışsa bu bir kara büyüdür.

About the author

Comments

  1. böyle birşey yaptırmayın hem günah hemde geri tepme olasılığı yüksek olacakları göze alıyorum derseniz çok etkili bir büyüdür.
    bunun yerine burak hoca nın yaptıgı işlemler var velp yada vefk olarak geçiyor birde boy hamaylı var sevdiğinizin geri gelmesi yada bağlama yada kısmet açma gibi
    dil baglama gibi işlemleri mevcut hem büyü değil hemde bi zararı yoktur. numarasını yazıyorum ihtiyacınız halinde basvurunuz 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir