Saç Büyüsü

Saç Büyüsü Nedir?

Saç büyüsü kara büyülerden biridir ve oldukça tesiri kuvvetli bir büyüdür. Oldukça kuvvetli bir büyü oluşu ile geçmişten günümüze çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle kişiler bu saç büyüsünü sevdikleri insana kavuşabilmek için bağlama büyüsü olarak yaptırmaktadırlar. Saç büyüsü taraklı saç büyüsü ve düğümlü saç büyüsü olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu taraklı büyü yöntemini daha çok Yahudiler tercih ederken düğümlü saç büyüsünü ise Araplar ve Türkler tercih etmektedir. Taraklı saç büyüsü daha çok etki eden bir büyü türüdür ve kısa sürede istenilen kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bu büyü kişilere çok büyük zararlar verebilmektedir. Cinlerle yapılan bir büyü yöntemi olduğu için kişilerin psikolojilerinde değişiklikler olacaktır ver artık kendi davranışlarının dışında hareket etmeye başlayacaklardır.  Bu büyüyü yaptırmak için mutlaka iyi bir büyücü bulmanız gerekecektir.

Saç Büyüsünün Yapımı

Saç büyüsünün yapımı için karşı tarafın bir saç telini bir yumak içerisine düzgün bir biçimde yerleştirmelisiniz. Bu şekilde büyü üzerine dua okunacaktır ve bu yumak kişinin evinde bir yere düzgün bir biçimde saklanması gerekecektir. Bu yumak kişinin evininde durduğu sürece büyü etkisini gösterecektir ve kişi kısa sürede büyünün etkisi altına girecektir. Kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır ve kısa süre sonra size karşı olan duygularını dile getirecektir. Genellikle bu büyü kadınlara yapılan bir büyüdür ve yapıldıktan hemen sonra etkileri görülmeye başlar. Saç büyüsü cinlerle yapılan bir büyü olduğu için oldukça etkilidir. Bu saçlı yumağın hiçbir şekilde kişinin evinden çıkarılmaması ve bulunmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyü bozulacaktır ve kişi anında size olan duygularından vazgeçecek eski davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden bu yumak çok iyi bir şekilde saklanmalıdır.

Saç Büyüsü Tesir Süresi

Saç büyüsünün de her büyü gibi bir tesir süresi vardır ve bu büyünün tesiri geçtiğinde kişi eski davranışlarına geri döneceği için mutlaka bu büyüyü tekrarlatmanız gerekecektir. Büyüyü yenilettiğinizde kişi ile sonsuza dek mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Bu büyüyü oldukça kuvvetli bir büyü olsa da mutlaka tesiri geçmeden kişilerin büyüyü yeniletmesi gerekmektedir.

Saç Büyüsü Tehlikeleri Nelerdir?

Saç büyüsü ritüelini yaptırmak isteyen kişilerin son derece merak ettiği konulardan biri de bu büyünün tehlikeleridir. Saç büyüsü ritüeli diğer büyüler arasında da bakıldığı zaman son derece güçlü bir büyüdür. Saç büyüsü ritüelinin yapımı da bozulması da son derece zordur. Bu yüzden saç büyüsü ritüeli asla tek başına yapılmamalıdır. Saç büyüsü işlemini yaparken yapacağınız en küçük eksik bir işlem veya yanlış söylenmiş bir söz sizin zarar görmenize sebep olur. Ayrıca böyle bir durumda büyünün size sıçrama ve olumsuz etkileme ihtimali vardır. Bu yüzden asla tek yapılmamalıdır. Mutlaka alanında uzman bir medyuma gitmelisiniz. Medyum saç büyüsü işlemini yaparken ayrıca kendisine koruma büyüsü yapmasını da istemelisiniz. Bu şekilde saç büyüsü işleminin kötü etkilerinden korunmuş olacaksınız. Saç büyüsü yapılmış kişi için de bazı tehlikeler vardır. Bu tehlikelerin başında büyü yapılmış kişinin psikolojik durumu gelmektedir. Saç büyüsü ritüeli tamamlandıktan sonra kişi rüyasında sürekli olarak sizi görmeye başlayacaktır. Ayrıca büyüye uğrayan kişinin sürekli olarak uykusuzluk problemi olacaktır. Büyüyü yaptıran kişi uykuya dalmadan uyuması mümkün değildir. Saç büyüsü işleminin başka bir tehlikesine bakacak olursak büyü yapılan kişinin dışarıdaki hayatı da sıkıntıya girmeye başlar. Örneğin büyü yaptıran kişiden ayrı dışarı çıktığı zaman suçluluk duygusu yaşamaya başlar. Sürekli olarak kendilerinde istemsiz bir şekilde sizin yanınıza gelme isteği duyar. Bu gibi tehlikeler göz önüne alındığı zaman saç büyüsü işlemini yaptırmadan önce çok iyi düşünmeli ve karar vermelisiniz. Büyü yaptırmaya karar verdiyseniz bunu bir medyuma yaptırmalı ve tek başınıza yapmamalısınız.

About the author

Comments

  1. size tavsiyem hem büyü bazen ters tepebilir hemde bize uygun şeyler değil ben sizin yerinizde olsam hamaylı yaptırırdım bizim burak hocaya 2. defa gelişimiz daha önce çok sevdiğim arkadaşım için yaptırdık 2 ayda celbi tuttu kız şuanda evli bende kendim için yaptırdım 1.aydayız bekliyoruz burak hoca bu işin kompedanı ondan başkasınada gidecekseniz bile kırk kere araştırın benden size demesi hocanın numarasını isteyen olursa da 0553 371 8994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir