Sabunla Ölüm Büyüsü

Kara büyüler arasında oldukça etkili ve oldukça zararlı bulunan büyülerden en etkili ve en çok zarar vereni ölüm büyüsüdür. Ölüm büyüsü insanlara adından da belli olması ile birlikte ölüm ile sonuçlandığı gibi bazen ise amacına göre işkence gibi bir hayat sürmenizi sağlar. Antik çağlardan berri ileri gelen sabun büyüsü, ölüm büyülerinden birisidir. Kadim büyüsü olarak da bilinen sabun büyüsü aslında insan hayatında en etkili bulunmuş olup, birçok medyum ya da birçok hoca bu büyüyü yapmamaktadır. Hızlı tesir gösteren ve bozulması da aslında oldukça zor olan büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Peki, sabunla ölüm büyüsü nasıl yapılır, etkileri nelerdir sizler için araştırdık.

Sabun Büyüsü Neden Yapılır Etkileri Nelerdir?

Sabun büyüsü, kötülük etmek, intikam almak ve nefret etmek amacı ile tamamen zarar vermek amacı güderek yapılan büyülerdendir. Sabun büyüsü etkileri ise tamamen zarar vermek olduğu için etkileri oldukça kötüdür. Ölüm ile sonuçlandığı gibi bunun dışında kişiyi delirtmek, mide ve kalp gibi hastalıklara yakalanması, cinsel sorunlar yaşaması, karı ve kocanın arasını bozma, basiretini bağlaması, kendi eli ile kendine zararlar verme gibi durumlara neden olmaktadır. Sabun büyüsü ölümle de sonuçlandığı da bir gerçek olup, gerek hastalık nedeni ile gerekse intihar gibi sonuçlar ile ölümle sonuçlanması da mümkün bir büyü olduğundan kaynaklı olarak ölüm büyüsü olarak da bilinmektedir.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü nasıl yapılır konusunda aslında yapımında gerekli olan malzemeler bellidir. Bu isminden de anlaşılacağı üzere sabun ile yapılan bir büyüdür. Sabun büyüsü aslında iki şekil de yapılmaktadır. İlki sabunun suya koyarak erimesinin sağlanması amacı ile yapılırken bu aslında suda eridikçe büyüye maruz kalan kişinin de daha zora düşmesi amaçlanmaktadır. Sabun büyüsünün diğer yapılışı ise iğneler ile olup, sabuna iğnelerin batırılması yöntemi ile yapılmaktadır. Sabun büyüsü bozulması ise oldukça güç olup, bozmak için hoca ya da medyumlara başvurmanız gerektiği gibi büyü bozan dualar okuyarak da büyünün etkilerini azaltmanız mümkün bir durum olacaktır.

About the author

Comments

  1. Burak hoca büyü yapmıyor arkadaşlar hele böyle bir büyü asla yapmaz teklif bile etmeykn celb hamayli gibi işlemler için 0 553 371 89 94 njnarasi bu arayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir