Para Getirme Büyüsü

Para Büyüsü

Son zamanlarda medyumlardan en çok para getirme büyüsü talep edilmektedir. Günümüz insanlarının maddi açıdan ne kadar çok zorlandıkları göz önüne alındığında bunu doğal karşılamak gerekir. Küçük paralar için yapılan zararsız uygulamalar olsa da zenginlik amaçlı yapılan para büyüleri son derece tehlikelidir. Bir kara büyü uygulaması olan bu çalışmalardan kesinlikle uzak durmak gerekir.

Bereket Duaları

Ortaçağda özellikle Avrupa ülkelerinde para getirme büyüsü uygulanmaktaydı. Avrupalı tüccarların hemen hepsi bu yola başvurmaktaydı. İslam anlayışına sahip Doğu toplumlarında ise para amaçlı yapılan büyüler görülmezdi. Bunun nedeni İslami anlayışının büyüleri yasaklamış olmasıydı.

Doğu toplumları için de para büyük bir ihtiyaçtı fakat onlar para getirme büyüsü yerine Kuran’da yer alan ve bereket amaçlı olan dualardan fayda sağlamaktaydı. Bu dualar günümüze kadar gelmiştir ve bunlardan biri olan karınca duasını her iş yerinin duvarında görmek mümkündür.

Tuzlu Su Büyüsü

Ticari başarılarıyla bilinen Yahudi toplumuna ait olan bu para getirme büyüsü onlar için neredeyse bir ritüel haline gelmiştir ve sürekli uygulanmaktadır. Bu uygulamada bir beyaz mendil bir gece boyunca tuzlu içinde bekletilir. Bu sürece mayalanma denilir ve mendilin bekletildiği kabın ağzı kapalı olmalıdır. Mayalanma süreci esnasında yapılacak bir hata para kayıplarına neden olabilir. Sabah güneş doğduktan sonra tuzlu suyun kapağı açılır ve içinden mendil çıkarılmadan su toprağa dökülür. Suyun toprağa döküldüğü nokta daima gölge olmalıdır bu nedenle gölge bir duvar dibi seçilebilir. Tuzlu suda bekletilen mendil katlanarak bedene değecek şekilde iç giysilerin bir yerine konur. Mendili sıkmadan koymak gerektiği unutulmamalıdır. Mendil vücut ısısı sayesinde kurusa da gün boyu asla çıkarılmaz. Gün bittikten sonra mendil çıkarılır ve suyun döküldüğü noktada toprağa gömülür. Gömerken birtakım tılsımlı sözler söylenir. Mendil sabaha kadar gömüldüğü yerde kalmışsa büyü tutmuş demektir. Daha sonra ortaya çıkmasının büyü üzerinde etkisi yoktur. Yahudi halkı bu uygulamayı çok yapar. Ticaret konusundaki muazzam başarılarını bu büyüye bağlayanlar dahi olmaktadır. Bu büyü çok çabuk zenginleşme sağladığı için kişiler dikkat çekmemek adına yatırımlarını başka şehirlerde yaparlar.

Maddiyat Büyüsü Kara Büyüdür

Kara büyüler hakkında sitemiz üzerinden sürekli bilgilendirmeler yapmaktayız. Farklı bir kategoride yer alan kara büyülerden birisi olan maddiyatta iyileştirme büyüsü son zamanlarda zengin olmak isteyenlerin başvurdukları yöntemlerden birisidir. Daha çok zengin olmak isteyen kişiler elinde bulunan paralar ile kısacası parayla parayı çekiyor mantığı ile yaklaşım sergilense de bu durum zannedildiği gibi değildir. Birçok kişi onlarca hatta yüzlerce kişi günlük büyü yaptırarak para kazanma derdine düşmüşlerdir ki alınan yorumlara göre oldukça etkili olduğu söylenmektedir.

Maddiyat İyileşir Maneviyat Yok Olabilir

Alanında uzman hocalar, büyücüler dahi sürekli olarak kara büyülerin çok ciddi risklerinin olduğunu söylemektedir. Para kazanma konusunda istenilen elde edilse de ciddi bir şekilde maneviyat kaybedilebilir. Her şeyin para olmadığını gösteren etkilerle karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden bu kara büyülerin işin ehli kişiler tarafından yapılması uygun görülmektedir.

Maneviyatta kaybedilecekleri düşündüğünüz zaman bu büyüyü keşke yaptırmasaydım diyebilirsiniz. Büyü ile zengin olunabilir ancak kayıplar kazanılan para ile geri getirilemeyebilir. Bu yüzden büyü yerine maddiyatta iyileştirme duaları ile ilgilenmeniz önerilerimiz arasındadır. Çeşitli araştırmalarımız buna göre şekilleniyor olsa da tercih tamamen sizindir.

Duayı Yürekten Okuyun

Şüphesiz Allah dua eden kişilerin her zaman yanında olarak gönülden, içten okunacak olan dualardaki taleplerin yerine getirilmesi için kullarına yardımcı olmaktadır. Büyüler yerine duaya sığınan bir kişi sorunsuz bir şekilde para kazanma konusunda allahın ona yardım ettiğine şahit olacaktır. Para kazanma büyüsü ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçerek bu talebinizin yerine getirilmesinde yapılacaklar konusunda sizlere yardımlarımız dokunabilir.

About the author

Comments

  1. para getirme büyüsü diyerek medyum Burak hocayı aradım sonuç olarak bereketimin açılması için çalışma yaptırmıştım. Borç batağındayken hızlı bir şekilde maddi olarak toparlanmam da medyum Burak’ın çok büyük etkisi oldu. Kendisine teşekkürü borç biliyorum….
    Tabi düşündüğünüz gibi havadan para gelmedi. İşlerim rast gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir