Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü paganlarda gelmektedir ve geçmişten bu güne kadar halen kullanılmaktadır. Büyüler arasında en tesirli ve tehlikeli olan büyü bu papaz büyüsüdür. Bu büyü kişinin davranışlarını doğrudan etkiler, kısa sürede kişinin davranışları sizin istediğiniz gibi değişecektir. Bu büyünün yapılışı da bozuluşu da oldukça zordur. Kişilerin üzerine papaz büyüsü yapılırken pek çok farklı materyal kullanılır. Bu materyaller, domuz yağı, karabiber, voodoo bebeği, ölü bebek toprağı, gibi pek çok farklı şey olabilir. Büyü bu materyaller kullanılarak cinlerin yardımı ile yapılır. Cinler sizlerin istediğiniz düşüncenin karşı tarafa geçmesi için sürekli olarak kişiye vesvese vermektedir. Kişi artık bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacağı için de kısa sürede artık kendi gibi davranmamaya başlayacaktır ve tüm hayatında değişiklikler olacaktır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü kara büyülerin en güçlüsü olduğu için pek çok amaç ile yapılır. Kişi sevdiğine kavuşmak için bağlama büyüsü olarak ya da sevdiği kişi evli ise bu çifti ayırmak için bu papaz büyüsünü yaptırabilir. Ya da kişi karşısındaki kişinin dilini bağlamak için ve o kişinin düşüncelerini kontrol edebilmek için papaz büyüsünü tercih edebilir. Bu büyü yapıldığı andan itibaren kişiler üzerinde anında etki edeceği için kişinin kafasında olumsuz düşünceler oluşacaktır ve artık bu düşüncelerin esiri olacağı için kişiler üzerinde büyü giderek etkisini gösterecektir.

Papaz Büyüsü Ne İşe Yarar

Kısa bir süre sonra kişi artık tamamen sizin istediğiniz gibi düşünmeye başlayacak, sizin istediğiniz gibi yaşamaya başlayacaktır. Bu büyünün tehlikeli kısmı da budur. Artık kişi düşünemez duruma gelir, tuh gibi yaşayacaktır ve siz ne derseniz onu yapacaktır. Eğer kişiyi kendinize aşık etmek için bu büyüyü yaptırdıysanız kişi sizin köleniz olacak ömür boyunca sizi sevecek, sizinle evlenecek ve hep size karşı ilgili olacaktır. Eğer çiftleri ayırmak için bu büyüyü yaptırdıysanız çiftler büyük kavgalar edecek ve artık birbirlerinden nefret eder boyuta geleceklerdir. Bu yüzden de kısa sürede artık evlilikleri sonlanacaktır. Papaz büyüsü çok kuvvetli bir büyü olduğu için de oldukça zor bozulmaktadır, tesiri de çok uzun sürer ve kolay kolay kişi büyünün etkisinden kurtulamaz.

Papaz Büyüsü ile Erkeği Eve Bağlamak

Medyumlar papaz büyüsü yaparken daha çok erkeklerin eve bağlanması talebini yerine getirmektedirler. Peki, erkeğin eve bağlanmadı demek ne demek?

Zannedildiği gibi iple erkeği eve bir yere bağlamak anlamına gelmez. Böyle düşünülüyor olması bile oldukça gülünç olmaktadır. Ancak bunu buradan belirtiyor olmamızdaki sebep bazı kişilerin böyle bir soru ile bizlere gelmelerinden kaynaklıdır.

Eve geç gelen koca, eve geç gelen erkek evlat ya da aynı evi paylaşan sevgililer arasında yaşanılan sorunlardan olan erkeğin başka kadınlara yönelmesi, kumar oynaması, alkol alması gibi kötü alışkanlıkları bir kenara bırakarak evine, çocuklarına ve karısına sahip çıkacak bir hale dönüştürülmesidir. Kişinin herhangi bir psikolojik bozukluklar gibi yan etkisi vs. yoktur. İyi niyetle yapılır ve kişinin böyle durumlardan nefret etmesi, soğuması ve uzaklaşması sağlanır.

About the author

Comments

  1. Burak hoca bu işlemi çok çok iyi uyguluyor dostlarım boy hamaylı diye bir şey yapıyor işlem yüksek oranda tutuyor arkadaşımdan almıştım oda daha önce ayırma ve soğutma vefki yaptırmış işlemi 30 günde tutmuş. ben memnun kaldım isteyen yaptırsın 0553 371 89 94 numarası bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir