Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?

Büyüler insan üzerindeki etkileri bakımından ak büyüler ve kara büyüler olmak üzere iki guruba ayrılır. Ak büyüler insanın menfaati göz önüne alınarak yapılan büyüler olarak kabul edilir fakat ölü toprağı büyüsü türündeki uygulamalar insanlara zarar vermek amacıyla yapılan kara büyülerdir. Kara büyü uygulamaları arasında yer alan ayırma büyülerinde ölü toprağı kullanıldığı görülmektedir. İnsan ilişkileri arasına fitne sokmak, sevenleri ayırmak, aile içinde huzursuzluk yaratmak, evli çiftlerin arasını açıp yuvaların yıkılmasını sağlamak amacıyla yapılan uygulamalar için mezarlıklardan alınan toprak kullanılır. Bu uygulamalar büyülenen kişilerin hastalanmasına hatta ölmesine neden olabilecek kadar tehlikelidir. Bu tür büyülerin yapılması tavsiye edilmez ve insanlar uzak durmaları konusunda uyarılırlar. Bu uygulamalar esnasında ortaya çıkan negatif enerjiler hem büyülenen kişileri hem de bu büyüyü yaptıranları olumsuz etkiler. Her ne kadar büyü usta bir medyum tarafından yapılsa ve büyü ritüelleri doğru uygulansa da bu büyüyü talep eden kişinin negatif enerjilere maruz kalması önlenemez.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Muska hazırlama yoluyla gerçekleştirilen ölü toprağı büyüsü için bir kağıda bazı geometrik şekiller çizilir. Büyülenmek istenen kişinin ve annesinin adı da bu kağıda yazılır. Bu büyülerin etkili olabilmesi için Arap alfabesi kullanılmalıdır eğer Latin alfabesi kullanılırsa yapılan çalışmanın bir fonksiyonu olmayacaktır.

İşlem yapılan kağıt dörde katlanır ve kağıdın arasına mezarlıktan alınan toprak serpilir. Büyünün ayırma gücünü arttırma maksadıyla bir miktar domuz yağı sürüldüğü görülür. Bilindiği gibi domuz yağı büyüsü çok güçlü bir ayırma büyüsüdür. Son olarak kağıt bir jelatin içine konduktan sonra bantlanır. Kağıdı hiçbir şekilde hava almayacak şekilde sarmak önemlidir. Hazırlanan muska büyülenmek istenen kişinin odasına saklanır.

Ölü Toprağı Büyüsünün Etkileri

Eğer hazırlanan muska ölü toprağı açıkta kalacak şekilde büyülenmek istenen kişinin odasına bırakılırsa kişi bundan çok olumsuz etkilenir. Kısa süre sonra bedeninde yaralar çıkmaya başlar ve kişi ölüme kadar gidebilir. Ayırma amaçlı yapılan ölü toprağı büyüsü kısa sürede etkisini gösterecek, büyülenen insanlar arasında huzursuzluk başlayacak ve bir arada kalamaz hale gelecektir.

About the author

Comments

  1. ölüyü diriyi bilmiyorum biraz okudum içim soğudu ama size tavsiyem burak hoca var 0553 371 89 94 normalde vefk celb ve hamaylı işlemleri yapıyor yani aşk üzerie ayrıma üzere kısmet açma ve buna benzer şeyler yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir