Kum Büyüsü

Kum Büyüsü

Kum Büyüsü Nedir?

Kum büyüsü, toprak büyüsü olarak da geçmektedir ve çok eski zamanlardan bu yana çok fazla kullanılan bir büyüdür. Tesirinin oldukça kuvvetli olmasından dolayı kişiler üzerinde hemen etki edecektir ve genellikle ayırma büyüsü olarak kullanılmaktadır.  Bu büyü ile birbirini çok seven iki kişiyi bile kolaylıkla ayırabilirsiniz. Ayırma büyüleri arasında en kuvvetlisi olan kum büyüsü yapımı ile de oldukça zordur. Tesirinin kuvvetli oluşu ile bozulması da çok zor bir şekilde yapılmaktadır, bu yüzden mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz.

Kum Büyüsü Nasıl Yapılır

Kum büyüsü iki aşamada yapılmaktadır. İlk aşama için kişinin herhangi bir mezarlığa gitmesi ve en son ölen kişinin mezarından toprak alması gerkemektedir. Toprağın en son ölen kişiden alınmasının sebebi ise büyünün etkisinin daha kuvvetli olmasını sağladığı içindir, bu yüzden mümkün olduğunca yakın tarihte ölen bir kişinin mezarından toprak almanız gerekmekte. Daha sonra bu toprağı büyücüye götürmelisiniz. Kum büyüsü ikinci aşamasında tamamen büyücü işlem yapacaktır. Bu büyü oldukça tesirli olduğundan dolayı mutlaka kişilerin değil büyücünün büyüyü yapması gerekmektedir. Büyücü bu toprağın içerisine bir avuç tuz katacaktır. Tuz katılan toprağa büyücü cinler ile büyüyü yapacaktır. Büyü yapılırken ayrılmasını istediğiniz çiftlerin isimleri mutlaka toprak üzerine okunmalıdır. Bu şekilde büyü yapılır ve kısa süre içerisinde büyü tesirini göstermeye başlayacaktır.

Kum Büyüsünün Etkileri

Büyü yapıldıktan sonra çiftlerin davranışlarında farklılıklar gözlemlenecektir. Kişiler artık cinlerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaklardır ve kısa süre içerisine birbirlerinden soğuyacaklardır. Artık çiftlerin arasında kavgalar başlayacak ve en kısa sürede ayrılık kararı alacaklarıdır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Bu büyü ne kadar tesiri kuvvetli bir büyü olsa da belli bir süresi vardır ve bu tesir süresi bittiğinde kişiler eski davranışlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden bu kum büyüsü tesiri geçmeden mutlaka tekrar büyüyü yeniletmeniz gerkemektedir. Bunun için de mutlaka büyüyü yaptırdığınız büyücüye tekrar gitmelisiniz. Büyüyü aynı kişi yaptığında tesiri gene aynı olacak ve aynı etkiler görülecektir. Büyü yeniletildikten sonra kişiler üzerindeki etkisi artacak ve sonsuza kadar çiftler birbirlerinden nefret edecektir.

About the author

Comments

  1. 3 yıl önce Medyum Burak Hocamıza işlem yaptırmıştım, sağ olsun beni o zaman ki evli olduğum insandan ayırma ve soğutma için celp yaptırmıştım çok şükür ki tuttu. Bana çok eziyetler etti, beni darp etti şiddet uyguladı, yabancı vatandaşı olduğum için de çok zor kurtuldum. Ayırma ve soğutma üzerine burak bey en iyisi bence herkeze tavsiye ederim ihtiyacı olan arasın 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir