Kavuşturma Büyüsü

Çiftlerden birisinin uzak durması ya da herhangi bir nedenden dolayı uzak bir yerde bulunması durumunda bir araya gelmelerini sağlamak amacıyla kavuşturma büyüsü yapılır. Kavuşturma büyüsü sadece çiftlerden biri tarafından yapılan bir büyü değildir. İkilinin yakınları da bir araya gelmelerini sağlamak ya da aralarındaki muhabbeti arttırmak için bu büyüyü yaptırabilirler.

Kavuşturma Amaçlı Yapılan Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüleri kapsamında yer alan kavuşturma büyüsü seven insanların bir araya gelmesini sağlamak amacıyla yapılır. Bu büyü sadece çiftler üzerine uygulanmaz. Anne-baba, kardeşler, gelin ve kaynana, iş ortamında yer alan arkadaşlar gibi çeşitli nedenlerle uygulanabilir ve bu insanlar arasında muhabbet sağlanması hedeflenir. Mesafelerin yarattığı özlemlerin dindirilmesi için de kavuşturma büyüsü uygulamak mümkündür. Hayat şartları ya da uzak noktalara yapılan evlilikler insanların birbirinden uzak düşmesine neden olmakta ve aile içinde büyük özlemler oluşmaktadır.

Birbirine yakın durması gereken insanlar birtakım anlaşmazlıklar nedeniyle uzaklaşmışsa tekrar aradaki muhabbeti sağlamak amacıyla bu uygulama yapılmaktadır. Bu işlem için okunan dualar ve esmalar vardır fakat mutlaka uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Bu işlemleri kişilerin kendilerinin yapmaya kalkması birtakım olumsuz sonuçlara neden olabilir ya da insanlar arasındaki mesafeyi iyice arttırabilir.

İki Kişiyi Bağlamak Amacıyla Yapılan Büyü

Bu uygulama çift olmayan insanlar üzerinde gerçekleştirilir. Aile bireyleri, arkadaşlar, iş ortakları gibi birbirine yakın olması gereken insanları bağlamak amacıyla kavuşturma büyüsü yapılır. Bu insanlar birbirinden nedensiz yere uzaklaşmışsa tekrar bir araya gelip aralarındaki muhabbeti arttırmak söz konusudur. Bu büyülerin yapılması için medyumlar tarafından geçerli sebeplerin olması beklenir.

Bu büyüler netice veren uygulamalardır fakat uzman bir medyum tarafından yapılması şarttır. Eğer işine vakıf olmayan bir medyum tarafından yapılırsa başarı elde etmek mümkün olmaz. Bu büyülerde niyet çok önem taşır. Medyumlar kavuşturma büyüsü yaparken talepte bulunan kişinin niyetinin iyi olduğundan emin olmak isterler. Bu büyünün tesirleri birkaç hafta içinde kendini gösterir. Eğer büyü yapıldığı anlaşılırsa ve bozma yoluna gidilirse yine bir medyum tarafından bozulması gerekmektedir. Büyü fark edilmediği sürece etkisini sürdürecek ve kalıcı olacaktır.

Kavuşturma büyüsü son zamanlarda revaçta olan büyülerden birisidir. Sebebi ise genelde son yıllarda artış gösteren boşanmalardan kaynaklıdır. Bilindiği üzere evli eşler resmi olarak ayrılmadan önce evliliklerini kurtarmak adına yuvam yıkılmasın diye belli bir süreç içerisinde elinden gelen her şeyi denerler. Örnekle açıklayacağımız zaman evli bir kadın kocasını herhangi bir sebepten dolayı bırakıp annesinin yanına veya kısaca baba evine geri döndüğünde kocası eşinin eve geri gelmesi için herşeyi yapar. Tabi bu süreçlerde boşanma davası da açılabilmektedir. Yeniden bir araya gelmek ve aralarındaki sorunları ortadan kaldırmak adına kavuşma büyüsü yapılabilmektedir. Bu sebeple bu büyünün de nasıl yapılacağı, hangi medyumun daha başarılı olacağı ise günümüzde oldukça zor karar verilebilecek bir süreçtir. Direkt olarak bizim kavuşma büyüsü yapma gibi bir çalışmamız yoktur. Ancak bağlama celbi veya aşk tılsımı ya da aşk celbi gibi çalışmalarla sevdiğinize kavuşmanız için gizli ilim çalışmalarımız mevcuttur. Bizi arayarak daha detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Sevgili olanlar, nişanlı olanlar veya eşine kavuşamayanların yaptırabilecekleri çalışmalardır.

About the author

Comments

  1. buradaki insanlar para kazanmak için bunu yayınlamışlar resmen sakın büyü yapmayın arkadaşlar saçma salak şeyler bunlar eğer bi derdiniz varsa bu şekilde kavuşma ile ilgili yada hasret çekiyorsanız burak hoca ile göürüşün kendisi ayrı sevgilileri kavuşturma için hamaylı işlemi yapıyor 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir