Karabiber Büyüsü

Karabiber Büyüsü Nedir?

Karabiber Büyüsü Nedir?

Karabiber büyüsü Doğu Asya kökenli bir büyü türüdür.Karabiber büyüsü, hem çok etkili bir aşık etme büyüsü olmasının yanı sıra bir diğer yandan soğutma büyüsü olarak ta kullanılmaktadır.Kimi zaman bağlama büyüsü olarak kullanıldığı da bilinmektedir.

Sizler kendinizden uzaklaştırmak istediğiniz kişiye veya bağlamak istediğiniz kişiye karabiber büyüsü yaptırabilirsiniz. Ancak içinde baharat ve kuş tüyü kullanılarak icra edilen basamakların olması bizlere Akdeniz büyüleri ile de bir bağlantı kurmamıza neden olmaktadır. Zaten bu büyü ile ilgili belgelerin daha çok Lübnan’da bulunması tesadüfî değildir.

Karabiber Büyüsünün Amacı Nedir?

Amacı itibariyle birçok büyünün amacında olduğu gibi sevdayı ve aşkı cezp etmek ve âşık olunan kişiyi fikren ve kalben kendine bağlamaktır. Bu derece güçlü bir büyüyü, günümüzde kullanan insanlar elbette bulunmaktadır. Karabiber büyüsü sevgi, aşk ve muhabbet kurmak amacıyla yapılan büyü çeşitlerindendir. Sık tercih edilen büyü türlerinden biridir. Büyü yapıldığı anda varlıklar hemen faaliyete koyulur.

İlk aşamadan bahsedecek olursak, yapılan kişinin aklına yaptıranı düşürmeye başlarlar. Büyü yapılan kişi rüyalarında onu görür ve bir şekilde pişmanlık duygusu yaşamaya başlar. İlk adım başarılı şekilde tamamlanır. Büyü yapılan kişi, yaptıran kişiyi sürekli aramak isteyecek fakat gururu buna engel olur.

Ancak bu durumun etkisi gün geçtikçe artacak ve karşı koyulamaz bir hal aldığında büyü yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar. Sizi aradığında bir hayli çekingen davrandığını sezersiniz. Daha sonra pişmanlığını, sevgisini ve hatalarını dile getirir. Kişinin karakterine bağlı olarak değişebilecek bir durum olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü üç aşamada gerçekleşmektedir. Bu aşamalar; harmanlama aşaması, 6 adım aşaması ve büyünün giriftar etme yani bağlama aşamasıdır. Karabiber büyüsünün harmanlama aşamasından bahsedecek olursak; Karabiber büyüsünde pek çok yenilebilen kuru nimet bir arada kullanılır.

Bu nimetler bir araya getirilerek harmanlama yapılır.Hazırlanan karışımın içinde karabiber de vardır ve büyü ismini buradan almıştır. Şu bilgiyi vermeden geçmeyelim. Karabiber büyüsü için hazırlanan bu karışıma asla tuz katılmamalıdır. Nedeni ise tuzun büyüleri bozma ya da tersine çevirme özelliği vardır.

Elde edilen karışımın içine evcil kuşlardan birisinin dökülmüş tüylerinden bir miktar eklenir. Kuşların tüyleri yolunmaz, dökülen tüylerden eklenmesi önemli bir husustur.Sıra 6 adım aşamasına geldi. Daha önceden hazırlanan ve içinde kuş tüyleri ile karabiber bulunan karışım yerleşim yerinden uzak bir yere götürülerek gömülür.

Bu gömülme işlemi özenle yapılmalıdır. Büyüyü yapan birey tılsımlı sözcükleri şarkı gibi mırıldanarak söyler ve ardından altı adım atar. Altıncı adımda sol ayağını 3 defa yere vurur. Ardından ayağını vurduğu yere hazırlanan karabiber karışımından bir miktar gömer.Bu uygulama karışım bitene kadar tekrarlanır.

Büyünün son kısmı giriftar etme yani bağlama aşaması, bu aşamada ise âşık ettirilecek bireyin uyuduğu yerin etrafında dönülmektedir. Bu dönüşü biraz genele yayacak olursak sadece evin etrafında dönmek değil de mahallenin etrafında dönme hatta kimi durumlarda yaşanan şehrin etrafını dolaşma şeklinde yapılır.

About the author

Comments

  1. herkese merhaba. Karabiber büyüsü diye bi büyü yaptırmış ve faydasını sonuna kadar görmüştüm medyum burak hocaya Benim aşık olduğum kız da imkansız aşktı ama karabiber büyüsü sayesinde bu durumdan kurtuldum. Benden size tavsiye mutlaka iyi ve güvenilir bi medyum hocaya karabiber büyüsü yaptırın sevdiğinize kavuşup kurtulun. Burak hocayı size tavsiye ederim 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir