Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsü tane karabiber kullanılarak yapılan bir büyüdür. Çekilmemiş karabiber topları üzerine yapılan karabiber büyüsü halk arasında biber topu büyüsü olarak da bilinir. Biber ile yapılan aşk ve bağlama büyülerinin çok etkili olduğu bilinmektedir.

Karabiber büyüsü için tane karabiber kullanılır ve bunların adeti değişebilir. Farklı adetlerde kullanılan biberler söz konusu olabilir ve kimi tariflerde 12, kimisinde 21 ya da 41 adet biber kullanılır.

Karabiber Büyüsünün Yapılışı

Farklı adetlerde biber kullanılarak yapılan büyü tarifleri insanın aklını karıştırsa da büyülerin etkili olmasında niyetin ne kadar önemli olduğu bilinmektedir. Özellikle aşk büyülerinde kişinin bağlamak istediği insanı gerçekten seviyor olması ve tereddütlerinin olmaması çok önemlidir. Bu nedenle karabiber büyüsünde kullanılan biber sayısı kadar önemli olan kişinin bu büyüyü yaptırmayı gerçekten istiyor olması ve sonuçlarını kabul etmesidir. Biberle yapılan büyülerin etkileri çok güçlüdür ve kısa sürede büyülenen kişinin aşık olmasını sağlar. Her türlü büyü uygulaması işlem yapılan kişi üzerinde duygusal çalkantılara yol açar ve kişiye güçlü bir aşk duymasına neden olur.

Bu büyü için organik karabiber tohumu kullanmak gerekir. Tartılmadan bir miktar karabiber alınır ve üzerine bazı dualar okunarak teker teker yakılır. Önerilen karabiber sayısına ulaşıncaya kadar bu işleme devam edilir. Bu uygulamada İhlas ve Fatiha sureleri okunduğu için kişinin işlemi yapmaya başlamadan önce abdest alması önerilir. Karabiber büyüsünde, büyü yapan kişi karşılık almaya başlayıncaya kadar işleme her gün devam edilir.

Karabiber Büyüsünün Yapılış Nedenleri

Ak büyü uygulamaları kadar kara büyü uygulamalarında da kullanılan karabiber büyüsü en etkili büyülerden birisi olarak bilinir. Ak büyülerde aşık etme ve bağlama amacıyla kullanılır. Kişi karşılık alamadığı aşkına karşılık almak için bu büyüden yararlanabileceği gibi ilişkilerde yaşanan sorunların çözümü amacıyla da yaptırabilir. Eğer yaşanmış bir ayrılık varsa karabiber ile yapılan çalışmalar etkili bir geri getirme büyüsü haline dönüşecektir.

Karabiber büyüleri güçlü büyülerdir ve mutlaka işini iyi bilen medyumlar tarafından yapılmalıdır. Kişiler kendileri uygulama yapmaktan kaçınmalı ve mutlaka bir medyum ile irtibata geçmelidir.

About the author

Comments

  1. Sevgilim vardı ve beni sevmedihini söyleyerek ayrıldı bı turlu isinamams bana ben ona bağladım ve beni sevmesi ve bağlanması icin Burak hocaya aşk hamayli yaptırdım 15 günde pişmanım diyerek döndü tavsiye edilir medyum 0 553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir