İş Büyüsü

İş Büyüsü

İş Büyüsü Nedir?

Diğer ismi para büyüsü olarak da bilinmektedir. İş büyüsü kişinin, zengin olması ve büyü yapılan kişinin her türlü ticaret sektöründe başarılı olmasını sağlayan çok etkili ve işe yarayan bir zenginleştirme büyüsüdür. Eski zamanlarda Yahudilerin çok fazla tercih ettiği ve eskilerden günümüze kadar devamlı aktif olarak yapılan bir büyü olarak kabul edilir. Bazı toplumlarda herkes tarafından yapılan ve gelenek haline getirilmiştir.

Günümüzde de kullanılmakta ve günümüz zenginlerinin de bu büyüden yararlandığı söylentilerine çokça rastlamaktayız. İnsanlar kendi emekleriyle değil kolay kolay para kazanmak için bu yola başvurmaktadırlar. Etkisi çok sık görülen bu büyü fazlasıyla kuvvetli büyüler arasında yer almaktadır.

 

İş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bazı büyülerde isimlerinden yola çıkarak büyüler yapılmaktadır. Ama bu büyü ismi gibi paradan yapılan bir büyü değildir. Genel olarak ismine bakarak büyüyü parayla yapan birçok kişiye rastlanılmaktadır. İş yani para büyüsünde para kullanılmaz. Büyüyü yapmak için bir kap tuzlu su ve bir adet beyaz mendile ihtiyaç vardır. Tuzlu su iş sektöründe ki ticaret gücünü beyaz mendil ise parayı temsil etmektedir.

Parayı temsil eden beyaz mendili bir gece tuzlu suda üstü kapalı şekilde bekletilir. Bu işlemi yaparken  herhangi bir durumda suyun üstünün açılmaması gerekir. Yanlış yapılacak bir işlem para kazanmanız yerine elinizdeki parayı da kaybetmenize sebep olabilir. Bir gece geçtikten sonra sabah suyun kapağı açılır ve su duvar kenarına gölge bir yere dökülür. Tuzlu suda beklettiğimiz mendil katlanarak büyü yapılacak kişinin bedenine temas edecek bir şekilde elbiselerin içine yerleştirilir. Bu işlemi yaparken dikkat edilmesi gerekilen nokta mendili sıkılmadan ıslak olarak koymaktır.

Akşam olana kadar mendil büyü yapılacak kişi üzerinden hiç oynatılmadan kalması gerekir. Akşam olduğunda kişinin üzerinde ki mendil tuzlu suyun döküldüğü yere gömülür. Gömülme işlemi yapılırken gerekli tılsımlı sözcükler kullanılır. Büyünün tuttuğunu anlayabilmek için sabah kontrol edilir. Eğer mendil hala gömülü olan yerdeyse büyü tutmuş demektir. Ama mendil yerinde yoksa büyü tutmamıştır. İşlem bittikten sonra isterseniz mendili çıkartabilirsiniz.

About the author

Comments

  1. Merhaba ben ezgi istanbuldan medyum burak bey ile tanismadan once cok islemler yaptirdim fakat sonuc hep husrandı ben isim konusunda kismetimin olmasini istedim hep ve sonunda dogru kisiyi buldum kesinlikle öneririm tavsiye ederim medyum burak ismi burak hocanın

        1. TELEFONU VARMI ARKADASLAR BENDE ISTIYORUM DUKKAN ISLERI COK DURDU KISMET IS ICIN YAPTIRMAK YAZAR MISINZ

          1. Merhaba bende var fırat 05533718994 medyum burak hoca’dan Allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir