İş Bulmak İçin Yapılan Büyüler

Ne tür bir sorununuz olursa olsun büyü yaptırarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Genellikle kişiler para kazanma, aşık etme, kısmet açma gibi sebeplerle büyü yaptırmaktadırlar. Eğer uzun süredir işsizseniz ve artık para kazanmak istiyorsanız bulmak için yapılan büyüler arasından bereket büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bereket büyüsü ile kısa sürede şansınızın döndüğünü ve işlerin yoluna girdiğini göreceksiniz. Bu büyü sizin daha şanslı ve bereketli bir insan olmanızı sağlayacaktır. Özellikle bereket büyüsü ile az bir kazancınız olsa bile bolluk bereket içinde bu para ile geçiminizi sağlayacaksınızdır. Bereket büyüsü yaptırarak da kısa süre de iş bulabilirsiniz. Bunun için iyi bir medyuma gitmelisiniz. Medyum genellikle bir yiyecek kullanarak bereket büyüsünü yapmaktadır. Genellikle bereket büyüsü için fasulye kullanılır. Büyücü büyülü sözcükleri kullanarak sizin de adınızı büyüde geçirerek fasulyelerin üzerine bereket büyüsünü yapar. Bu büyülü fasulyeleri evinizde bir yere saklamalısınız ve yememelisiniz. Bu şekilde büyülü fasulyeler evinizde durduğu sürece büyü de etkisini devam ettirecektir ve işsiz kalmayacaksınızdır.

Bereket Arttırmak İçin Yapılan Büyü

Bereket arttırmak için yapılan büyüler kısa süre de kişi üzerinde etki etmeye başlar ve artık yaptığınız her işten bol kazanç elde etmeye başlayacaksınızdır. Aynı zamanda şansınızda sürekli yaver gidecektir. Bereket büyüsü ile istediğiniz hayata kavuşabilirsiniz. Bu büyü ile kazancınız hiç bitmeyecek ve sürekli olarak işinizde mutlu olacaksınızdır. İş bulmak için yapılan büyüler arasında bir de şans büyüsü vardır. Bu büyüde bereket büyüsü gibidir. Kişi sürekli olarak şanssızlıklarla karşılaşıyorsa ve hayatında hiçbir işi düzgün gitmiyorsa bu büyüyü yaptırabilir. Şans büyüsü ile kısa sürede işleriniz düzene girecektir. Eğer işinizden kovulduysanız mutlaka tekrar çağırılacaksınızdır. Kazancınızdan memnun değilseniz daha bol kazançlı bir iş bulacaksınızdır. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra istediğiniz işe başvurabilirsiniz. Kısa sürede başvurunuz olumlu olarak sonuçlanacaktır. Büyünün sürekli olarak tesirinin devam etmesini istiyorsanız mutlaka büyünün tesiri geçmeden büyüyü yeniletmelisiniz. Bu şekilde sürekli bereketli ve şanslı bir insan olabilirsiniz. İyi bir amaç ile bile yapmış olduğunuz büyü sizi cehenneme götürecektir. Büyü yapmak kesinlikle dinimizde yasaklanmıştır.

About the author

Comments

  1. iş bulmak değil ama kısmet açma ve şans vefki diye birşey var arkadaşlar işlemi yaptırsıktan 20 gün sonra etkisini göstermeye başlıyor tam tutması için 60 gün beklenmesi gerekiyor ve yanında gelen dualarında hergun eksiksiz okunmaı şart biz burak hocaya yaptırdık işlemimiz çok çabuk tuttu normalde süresi 2 ay ancak bizimkisi erken tuttu çok saoğolsun teşekkür ediyoruz aramak isterseniz 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir