Hamile Kalmak İçin Yapılan Büyüler

Çocuk Sahibi Olma Büyüsü

Kişiler evlendikten sonra bir çocuk sahibi olarak ailelerini genişletmek isterler. Bazı çiftler çocuk sahibi olmak konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilirler. Belli bir süre evli olmalarına rağmen hamile kalamayan kadınlar hem bunun sıkıntısını yaşarlar hem de ailelerin ve toplumun baskısıyla mücadele ederler. Çiftin bazı fiziksel sorunları çocuk sahibi olmalarına engel olabilir. Çift bu amaçlı gerekli tedavileri aldıktan sonra dahi çocuk sahibi olamıyorsa tüp bebek gibi yöntemlere başvurabilir. Bazı durumlarda tüm bu girişimler sonuçsuz kalabilir ve çift çocuk sahibi olmayı başaramaz. O zaman son çare olarak hamile kalmak için yapılan büyüler arayışına girebilirler.

Çocuk Sahibi Olmak İçin Büyü Yapılır Mı?

Her genç insan belli bir yaşa geldiğinde evlenip kendi yuvasını kurmak ve çocuk sahibi olmak ister. Özellikle kadınların genlerinden gelen bir güdüdür bir çocuğunun olması. İnsan neslinin üremesini ve bu sayede devamlılığını sağlayan bu olgu çiftler üzerinde büyük bir beklenti de doğurur. Evlenen her çiftin çocuk yapması beklenir ve özellikle aileler bu konuda çok baskıcı olabilirler. Her zaman insanlar çok isteseler de doğal yollardan çocuk sahibi olamayabilirler. Bunun birçok nedeni olabilir. Kadında ya da erkekte var olan birtakım rahatsızlıklar kadının hamile kalmasının önünde bir engel teşkil edebilir. Bu durumun zaman zaman psikolojik kökenli olduğu dahi görülmektedir. Tıp alanında yaşanan gelişmeler doğal yoldan çocuk sahibi olamayan çiftler için çeşitli alternatifler sunmaktadır. Bu alternatiflerin de değerlenmesine rağmen sonuç olumsuzsa çift çaresiz bir durumda kalabilir ve son çare olarak hamile kalmak için yapılan büyüler deneyebilir.

Çocuk Sahibi Olmak İçin Okunacak Dualar

Çocuk sahibi olamayan çiftlerin hamile kalmak için yapılan büyüler denemesi tavsiye edilmez. Tüm büyülerde kullanılan ruhani varlıkların birtakım olumsuz sonuçları olmaktadır. Özellikle çocuk sahibi olmak gibi hassas bir konuda bu varlıkların devreye sokulması sakıncalı kabul edilir. Varlıkların doğacak çocuk üzerinde dahi olumsuzluklar yaratması söz konusudur. Bu nedenle çift çocuk sahibi olmak için büyü yaptırmak yerine Allah’tan hayırlı bir evlat dilemelidir. Bu amaçla yürekten ve şüphe duymadan okunacak duaların faydasını görmeyi beklemek en doğrusudur.

About the author

Comments

  1. Annelik çok istediğim bisidi ve 6 yıldır evliyi
    Dim bebeğim olmuyordu sorun da yoktu Burak hocayı tavsiye üzerine buldum iyiki bulmuşum tam 40 günde jamileleik haberi aldım celb ile sorunumu cozdu oğlum olursa adı belli numarasını birajiyirjm dileyen için 0 553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir