Giden Kişiyi Unutmak İçin Yapılan Büyü

Büyü genellikle sizi terk eden kişilerin size geri dönemsi için kullanılan bir yöntemdir. Kişi sevdiği adama ya da kadına ulaşabilmek için kişiye büyü yaptırır. Büyü le kişilerin özgür iradeleri kısıtlanır ve davranışlarının değişmesi sağlanır. Büyü yüzünden kişi tamamen kontrol dışı hareket etmeye başlayacaktır. Bazı büyülerde kişilerin kendi istekleri ile kendilerine yaptırdıkları büyülerdir. Giden kişiyi unutmak için yapılan büyü de bu büyülerdendir. Bu büyü oldukça kuvvetli bir büyüdür ve sizi olumlu yönde etkileyecektir. Tesiri kuvvetli olan büyülerden biri olduğu için de uzun süre üzerinizde etki edecektir. Bu büyü sayesinde sizi terk eden kişiyi kısa sürede unutarak hayatınıza onsuz bir şekilde devam edeceksinizdir.

Gideni Unutmak İçin Büyü Nasıl Yapılır

Sizi terk eden kişiyi unutabilmek için iyi bir medyum gittiğinizde size bir muska yazacaktır. Bu muska ile giden kişiyi hatırlamayacak adını bile anmayacaksınız. Bu muskada unutma büyüsü yazılır ve kişi bu muskayı sürekli olarak üzerinde taşımak zorundadır. Kişi muskayı taşıdığı sürece büyünün etkilerini görecektir. Büyü kısa sürede kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi kısa sürede sevdiği adamı ya da kadını unutacaktır. Giden kişiyi unutmak için yapılan büyü ile kısa sürede bu kişiyi hafızanızdan sileceksiniz. Bu büyü kuvvetli bir büyü olduğu için anında kişi üzerinde etki edecektir ve tesiri de uzun sürelidir. Muska yöntemi kullanılarak yapılan her büyünün tesiri kuvvetlidir ve diğer büyülere göre daha hızlı bir şekilde sonuç vermektedir.

Gideni Unutmak İçin Yapılan Büyü Ne Kadar Süre Etkilidir

Gideni unutmak için büyü yapıldığında bu büyü birkaç ay boyunca kişi üzerinde etki edecektir. Büyünün tesiri bitmeye başladığında kişi gene onu terk eden adamı ya da kadını hatırlayarak acı çekmeye başlayacaktır. Bu yüzden giden kişiyi unutmak için yapılan büyü mutlaka tesiri bitmeden önce tekrar yaptırılmalıdır. Büyü gene aynı şekilde bir medyum tarafından muskaya yazıldığında yenilenecek ve tesiri de artacaktır. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayarak kişinin giden kişiyi tamamen unutmasını ve bir daha hiçbir şekilde hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

About the author

Comments

  1. merhaba ben unutmak değilde geri getirmek için yaptırdım burak hocamı buldum iyiki de buldum çok iyiyiz celp öyle bir etki yaptıki kolye boynuma takınca süper birşey oldu böyle anlatılmaz yaşanır tavsiye ederim..

  2. HADI YA.. NE KADAR.. ZAMANDI SONUC… ALDIN BENİ.. COK KANDIRDILAR.. BEN HEP DOLANDIRILDIM… PARAMI ALDILAR ..ENGELLEDILER ..HANGI HOCAYA… YAPTIRDIN BANA DA ONERIRIMISINZ…

  3. Burak hocayı bende çok duydum meth ettiler. Bir çok yerde ismi var çok insana fayda olmuş dua ediyorlar hep. Bende düşünüyorum.

  4. ne yaptıyrsam olmadı unutamadım madem unutamıyorum bende geri döndürmek için çalışmar yaptırayım dedim iyi ki de yaptırdım burak hocam sayesinde şimdi daha iyiyiz celbi öneririm :*

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir