Evdeki Kötü Enerjiyi Kovmak İçin Yapılan Büyü

Evde kötü enerji genellikle eve giren çıkan kişilerden dolayı kaynaklanmaktadır. Sizi sevmeyen ve kötülüğünüzü düşünen kişiler evinize kötü enerji getirirler ve hatta büyü yapmış olabilirler. Evinizdeki huzuru sağlamak ve bu büyü kötü enerjilerden kurtulmak için koruyucu bir muska ya da büyü yaptırabilirsiniz. Evdeki kötü enerjiyi kovmak için yapılan büyü oldukça kuvvetli bir büyüdür ve adeta bir kalkan görevi görecektir. Bu büyü ile kısa sürede evinizdeki huzuru geri kazanacaksınızdır. Kişilerin evine büyü yapılmış ise mutlaka kişilerin üzerinde belli davranış değişiklikleri olacaktır. Bu yüzden bir koruyucu büyü yaptırarak evinizi tüm kötülüklere karşı koruma altına alabilirsiniz.

Üç Harflilerden ve Kötü Enerjiden Korunmak İçin Kalkan Büyüsü

Evinizde sürekli olarak bir şeyler tesir gidiyor ise ve sürekli bir huzursuzluk varsa evinizde kötü bir enerji büyü olabilir. Tüm bu olumsuzluklardan korunmak için kalkan büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyü üç harflilerden, şeytanın şerrinden ve tüm kötü enerjilerden hanenizi koruyacaktır. Evdeki kötü enerjiyi kovmak için yapılan büyü sayesinde kısa sürede evinizdeki huzuru geri kazanacaksınızdır. Kalkan büyüsü hane üzerine yapılan bir büyü olduğu için sadece sizi değil tüm ile fertlerini büyüden kötü enerjiden koruyacaktır. Bu büyü tesiri kuvvetli bir büyü olsa da kısa sürede etkisi geçer ve mutlaka yeniden yapılması gerekmektedir. Bu büyünün tesirinin daha kuvvetli olması için büyüyü yaptırırken medyuma muskaya yazdırabilirsiniz. Bu şekilde büyünün kalıcılığını sağlamış olacaksınız.

Muskaya Yazılan Kalkan Büyüsü İle Haneyi Koruma Altına Almak

Her türlü büyü muskaya yazıldığında daha kalıcı ve tesiri kuvvetli olur. Kalkan büyüsünü de muskaya yazarak büyünün daha tesiri kuvvetli olmasını sağlayabilirsiniz. Evdeki kötü enerjiyi kovmak için yapılan büyü ile kısa sürede evinizdeki eski huzurlu ortamı elde edeceksinizdir. Evinizde eğer büyü var ise bu büyünün etkileri zaman içerisinde geçecektir ve kalkan büyüsü sayesinde hanenize bir daha büyü yapılamayacaktır. Bu şekilde evinizdeki mutlu huzurlu atmosferi koruyabilirsiniz. Kalkan büyüsü muskaya yazıldığında etkileri daha çabuk bir şekilde gözlemlenir ve kısa sürede sonuç verecektir.

About the author

Comments

  1. arkadaşlar büyü değil ama kısmet açma ve şans vefki diye birşey var biz 2 sene önce yaptırdık ve cok rahat ettik burak hoca diye birine yaptırdık adam ailemizi tekrar rayına oturttu resmen size büyü yapıldı ise burak hocayı arayın 0533 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir