Eşine Alkolü Bıraktırmak İçin Yapılan Büyü

Büyüler kişilerin özgür iradeleri ile hareket etmelerini önlediği için büyü yöntemi ile istediğiniz kişiye istediğinizi yapabilmeniz mümkündür. Özellikle eşi alkolik olan kadınlar eşine alkolü bıraktırmak için büyü yöntemini denemektedirler. Eşine alkolü bıraktırmak için yapılan büyü ile kolaylıkla eşinize alkolü bıraktırarak evine sadık bir erkek olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü sayesinde eşinizin evine bağlı bir erkek olmasını sağlayabilirsiniz. Bu bağlama büyüsü ile eşiniz artık evine daha sadık bir erkek olacaktır ve alkolü de bırakarak sizin istediğiniz gibi bir eş olacaktır.

Alkolü Bıraktırmak İçin Büyü Nasıl Yapılır

Alkolü bıraktırmak için yapılan büyüde medyum size bir muska yazacaktır. Bu muskada eşinizin alkolü bırakması için büyülü sözcükler yazılı olacaktır. Muska yazıldıktan sonra bu muskayı mutlaka evde eşinizin bulmayacağı bir yere saklamanız gerekmektedir. Bu muska evde durduğu sürece eşiniz büyünün etkisi altına girecektir ve artık alkol kullanmaktan vazgeçecektir. Büyü ancak muska açılır ve ya kaybolur ise etkisini kaybedecektir bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Eşine alkolü bıraktırmak için yapılan büyü tesiri muskaya yazıldığı için uzun sürecektir. Kişi büyü yapıldıktan hemen sonra büyünün etkisi altına girerek sizin istediğiniz gibi alkolü bırakacak ve evine ailesine bağlı bir adam olacaktır. Bu büyü ile alkolik eşinizin alkolü kesin olarak bırakmasını sağlayacaksınız.

Büyünün Tesiri Ne Kadar Süre İle Etkilidir

Büyülerin belli bir tesir süresi olduğu için bu büyünün tesiri bittikten sonra mutlaka tekrar medyuma giderek büyüyü yeniletmelisiniz. Büyüyü tesir süresi bitmeden yeniletmek sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü büyünün tesiri kişi üzerin den kalktığı andan itibaren kişi tekrar alkole yönelecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra büyüyü yeniletmeniz gerekecektir. Eşine alkolü bıraktırmak için yapılan büyü daha kuvvetli bir hal alsın istiyorsanız eşinize bir de eve bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde eşiniz size sadık siz ne derseniz onu yapacak duruma gelecektir ve bir daha ağzına alkol sürmeyecektir. Bu büyünün tesiri kuvvetlendirildiğinde daha uzun süre ile kişi üzerinde etki etmeye başlayacaktır.

About the author

Comments

  1. tamda istediğim bu işte. alkolu kötü arkadaş çevresi yüzünden ne dayaklar yedim eşimden. son zamanlarda kumara da düştü neyse ki burak hocam var gerçekten ilim sahibi başarılı medyum teli de 0 553 371 89 94 arayın pişman olmayacaksınız süper hızlı sonuç hoca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir