En Çok Tercih Edilen Büyüler

Büyüler ile alakanız olsa da, olmasa da mutlaka bir ortamda kulağınıza aşina olan konulardan birisi de büyü ve büyücülüktür. En çok tercih edilen büyüler hakkında bilgi vermeden önce büyü ile ilgili olarak bazı hususlara değinmek istiyoruz. Bir insanı öldürmenin günahı neyse büyü yapmanın da, yaptırmanın da günahı o kadardır.  Büyü yaptırmadan önce çok düşünmeli ve öyle karar vermelisiniz Büyünün ak olması veya kara olması bir şey ifade etmez. Büyü her zaman büyüdür ve öyle kalacaktır. En yaygın büyüler hangileri?

Domuz Yağı Büyüsü

Büyü denildiği zaman akla ilk gelenlerden birisi de domuz yağı büyüsüdür. Bu yağ gerçekten kullanılarak elde edilir ve domuzun neresiyle yapılırsa yapılsın kara büyü oluşturmak için tercih edilir. Domuz yağı büyüsü olumsuzlukları ortaya çıkarmak için yapılır. Büyü elde edildikten sonra yaptıran kişiye medyum tarafından teslim edilir. Yağ şeklindedir ve kötülük yapılacak kişinin eşyasına sürülerek sonucu beklenir. Mesela; birisini eşinden ayırmak, birisinin ölmesini istemek, birisinin kısmetini kapatmak gibi örnekler verebiliriz.

Papaz Büyüsü

Kısırlık, bağlama, cinsel sorunları ortaya çıkarmak için tercih edilen büyüdür. Adı papaz büyüsü olsa da Hristiyanların buluşu vs. değildir. Adı neden papaz büyüsü diye merak edenlere kısaca özet geçelim. Bu büyü yapılırken Süryanice vefkler hazırlanır. Süryanice işlemlerden dolayı adı papaz büyüsü olarak kalmıştır.

Yumurta Büyüsü

Belki daha önce duymamış olabilirsiniz ancak yumurta büyüsü en çok tercih edilen büyüler arasındadır. Bu da bir kara büyüdür ve genelde evli insanları birbirlerinden ayırmak için tercih edilir. Büyü etkisini önce soğutarak sonra uzaklaştırmasıyla ayrılık noktasına getirir.

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü ile hem ak büyü hem de kara büyü yapılabilmektedir. Ancak genel de kara büyü olarak tercih edildiğini dile getirebiliriz. Kolay ve basit bir şekilde elde edilen büyü olmasından dolayı sabun malzemesinin çabuk bulunabilen, her evde mutlaka olan, ucuz olmasından dolayı Anadolu’da en çok kullanılan büyü olarak bilinmektedir.

Büyü Yerine Ne Yapılabilir?

En çok kullanılan büyüler adı altında yapmış olduğumuz bu paylaşımlarda siz değeri misafirlerimizi büyü yaptırmama konusunda bilgilendirmek isteriz. Bazı soruları aşmak için vefklerden, tılsımlardan, celb işlemlerinden yardım alabilirsiniz. Süreçlerimizde büyü olmadığı için bu saydıklarımızı alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

About the author

Comments

  1. Büyüden daha ehemmiyetli olaylar var mesela celp vefk hamaylı gibi hem de daha etkili ve muska olarak takıyorsunuz bu konuda medyumların arasında Burak hocayı tek geçerim 0553 371 8994 bu adam size yardım eder büyüye kaçmayın netice almak isteyen Burak beye gitsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir