Dul Koca Karı Büyüsü

Büyü ile uğraşan kişiler şeytanın kullarıdır, dinimizde büyü yapan kişiler cehennem ile cezalandırılacaktır. Bu yüzden ne amaçla olursa olsun büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve bizde sizlere büyü tarifi vermiyoruz. İnsanlar amaçlarına göre zaman içerisinde pek çok büyü çeşidi bulmuştur. Bu büyü çeşitlerinden biri de dul koca karı büyüsü olup, eşleri vefat eden kişilerin tekrar eş bulabilmesi için yapılan bir büyüdür.  Bu büyü sayesinde kişinin hayatına kısa sürede biri girecektir. Dul koca karı büyüsü aslında bir kısmet açma büyüsüdür.

Dul Koca Karı Büyüsü Kişiyi Nasıl Etkiler

Büyüler yapıldıktan sonra kişilerin davranışları kısa bir süre içerisinde değişiklik gösterir. Kişiler artık kendileri gibi davranmak yerine büyünün etkisi altında kalarak davranmaya başlarlar. Dul koca karı büyüsü ile kişinin bir anda kısmeti açılır ve çevresi tarafından fark edilir duruma gelir. Bu büyü sayesinde kişinin hayatına kısa sürede aşk girecektir. Bu büyü dul kalıp tekrar evlenmek isteyen kişiler için yapılır. Kişi evlenmek istiyordur fakat bir türlü hayatına biri girmiyorsa bu büyü yapılarak kısa sürede kişinin evlenmesi sağlanır. Dul koca karı büyüsü sayesinde kişinin kısmeti açılır, talipleri çıkmaya başlar.

Büyünün Kuvveti ve Kişi Üzerine Etki Etme Süresi

Kısmet açma büyüleri diğer aşk büyülerine nazaran çok da kuvvetli bir büyü değildir. Belirli bir süre boyunca büyünün etkileri kişi üzerinde gözlemlenir. Büyünü tesir süresi yaklaşık olarak bir ay kadardır. Bu süre sona erdiğinde kişi eski yaşamına geri dönece ve kısmetsiz bir insan olacaktır. Bu sebeple büyünün tesir süresinin çok iyi takip edilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka tekrarlanması gerekir. Bu şekilde kişinin hayatında kısmet sürekli olacaktır. Aksi bir durumda büyünün tesir süresi bittiğinde kişinin hayatındaki kısmet onu terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için dul koca karı büyüsü tekrar yapılmak zorundadır. Kişi tekrar evlenmek istiyor ise hayatındaki kişinin onu terk etmemesi için büyünün aynı şekilde tekrarlanmasına rutin bir şekilde devam etmelidir. Bu şekilde büyünün devamlılığı sağlanır.

About the author

Comments

  1. 3 yıl önce Medyum Burak Hocamıza işlem yaptırmıştım, sağ olsun beni o zaman ki evli olduğum insandan ayırma ve soğutma için celp yaptırmıştım çok şükür ki tuttu. Bana çok eziyetler etti, beni darp etti şiddet uyguladı, yabancı vatandaşı olduğum için de çok zor kurtuldum. Ayırma ve soğutma üzerine burak bey en iyisi bence herkeze tavsiye ederim ihtiyacı olan arasın 0553 371 89 94

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir