Domuz Yağı Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Domuz yağı büyüsü en kötü kara büyüler arasında yer alır bu nedenle domuz yağı büyüsü olduğu nasıl anlaşılır bilmek önemlidir. Kara büyüler içinde en çok domuz yağı büyüleri yaptırılır ve bu güçlü büyü ile insanların hayatı altüst edilir. Domuz yağı genellikle büyülenmek istenen kişinin kapısına sürülür fakat bu tek başına pek bir şey ifade etmez. Domuz yağı büyüsü yapılırken şeytani cinlerden yardım alınır ve büyünün güçlü etkilerinin olmasında şeytani cinler rol oynar.

Bu büyüyü yapanlar domuz yağının içine bazı bitkiler de dahil olmak üzere birtakım malzemeler katarlar. Domuz yağı üzerine yapılan işlemlerden sonra şeytani cinler büyülenmek istenen kişiye musallat edilir. Domuz yağı karışımı büyü yapılan kişinin sokak kapısına, büyü yapan kişi içeri girebiliyorsa duvarlara ve eşyaların üzerine sürülür. Görevlendirilen şeytani varlıklar ise direkt olarak kişinin bedenini ve ruhunu etkilemeye başlarlar. Bu etki ile kişi cinlerin kontrolüne girer ve onların istedikleri gibi hareket etmeye başlar.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Eğer evin sokak kapısında, eşikte, duvarlarda, eşyaların üzerinde ya da giysilerde birtakım lekeler ortaya çıkmaya başlamışsa kişiler şüphelenmeli ve domuz yağı büyüsü olduğu nasıl anlaşılır demelidir. Her leke elbette domuz yağı lekesi değildir fakat lekenin çıkarılmasında zorluk yaşanıyorsa ve geride sarı bir iz bırakıyorsa o zaman şüphe duyulabilir.

Domuz yağı belirtileri yapılış amacına göre farklılık gösterir. Çiftin ayrılması için yapılmışsa arada huzursuzluklar yaşanmaya başlar. Kişiler boşanmak ister ve gözleri çocuklarını dahi görmez. Bu büyüyü yaptıran kişi eşinden ayrılıp kendisine aşık olmasını istiyorsa büyülenen kişi körü körüne gelecek hatta büyü yaptıranın hiçbir olumsuz yanını görmeyecektir. Büyü iş hayatı için yapılmışsa büyülenen kişi ne kadar mücadele etse de işinde başarı kazanamaz.

Büyülenen Kişi Üzerindeki Etkileri

Domuz yağı büyüsünün yapılış sebebi farklı olsa da büyülenen kişi üzerinde benzer etkiler görülecektir. Bu etkiler sayesinde domuz yağı büyüsü olduğu nasıl anlaşılır sorusu da büyük ölçüde cevap bulacaktır. Düzensiz uyku, insanlara karşı nefret hissi, fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklar, takip edilme hissi, gaipten sesler duyma ve daha birçok etki büyü belirtileri arasında yer alır.

Domuz Yağı Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Dinimizde domuz etinin yenilmesi, yağının tüketilmesi veya diğer organlarının herhangi bir gıda ürünü içerisinde kullanılması haramdır. Birçok insan büyü yaptıracağı zaman günah olup olmadığını merak eder. Domuz yapı büyüsü de en çok merak edilenler arasındadır. Bazı büyüler vardır rahmanidir yani günah değildir. Ancak domuz yağı büyüsü şeytan bir büyüdür. Kara büyü olduğu için günahtır. Domuz yağı haricinde farklı malzemelerle de kara büyüler elde edilir. Ancak insanlar domuz yağı büyüsü günah mı sorusuna sıklıkla cevap arıyorlar.

About the author

Comments

 1. merhaba ben kemal. arkadaşlar benim üzerimde son zamanlar da gaipten seslere duyar gibi oluyodum, sanki birinin nefesi süekli ensemdeydı ve sürekli kendımı yorgun hıssedıyodum. bu durumun sebeplerını arastırdıgımda ya hastalık ya da büyü oldugu öğrendim. onlarca doktora gittim çeşitli ilaclar denediysemde olmadı. en sonunda ınternetten cok güvenılır bi hoca buldum. üstümde domuz yağı büyüsü oldugunu belirtti ve kısa bi süre de bu büyüyü çok şükür ki bozdu. allah en kısa zamanda herkese şifa versın. yapmanız gereken gerçekten ıyı bi medyum hocaya ulasmak ve işlem yaptırmak..

  1. kemal bey asıl mesele gerçekten de dogru medyum hocayı bulmak zaten.. peki siz kime yaptırdınız sorması ayıp?

   1. akif bey ben medyum burak hocaya yaptırdım. memnun kaldım baya baya ve cok kısa sürede gerçekleşti bu işlem. bence görüşmenizde fayda var.

    1. cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. ayrıca burak hocayı önerdiğiniz için de teşekkür ederim kendisini arayıp en kısa zamanda görüşeceğim. pürüzleri halledersek kendisine en kısa zamanda işlem yaptırıp gelişmeleri bir bir yazacağım..

     1. merhaba akif bey, ben de kemal beye katılıyorum. vakti zamanında ben de burak hocaya işlem yaptırdım, belirttiği işlem günü gününe sonuç verdi. numarası da 0553 371 89 94. aramanız da fayda var.

 2. pekı bu buyuyu yaptırmak istedik diyelim buyu yaptırıcagımız kişinin evinin içine giremezsek büyü işlevini yitirir mi?

  1. konu hakkında pek fazla bilgim yok ancak mantıken evin içerisine de bu yağı sürerseniz %100 tutacak olsa, evin içine sürmezseniz %80 %70 felan olur yanı en basitinden ihtimal düşer..

 3. bu büyüyü yanlışlıkla başka bi evin kapısına sürsek büyü yine de asıl kalbimiz den niyetlendığımız kısıye etkı eder mı?

 4. Iyı aksamlar ben ıkı yıllık evlılıgımı bır hıc ugruna bıtırdım bır anlık heyecan ugruna karımın benı terk etmesıne yolm actım . acemı hırsız yolda yakalanırmıs. Ben karımı aldatmaya kalktım o da benı terk ettı emde hamıleymıs . bunu da ogrenınce cok uzuldum . ben mahvoldum . neler yaptımsa da barısmadı bır kere guvenını yıkmıstım benı affetmeyecektı . derken bır arkadasım medyum burak hocayı onerdı numarasıda 05533718994 ,bana bu adam cok bılgılıynos ve bır ıslem yaptı mıı er ya da gec tutarmıs bu ıs . bende kendısıne guvendım ıslem yaptırdım celp . sukurler olsun guvenımı bosa cıkarmadı .m bhırıncı aydayım ve karım artık daha ılımlı davranıyor bana karsı eskısı kadar kızgın degıl . Allah razı olsun hocam senden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir