Denenmiş Büyüler Ve Yorumları

Büyü Yaptıranlar

İnsanlar başkalarını kendine bağlamak için büyü uygulamalarından yararlanmayı çok eski çağlardan beri yapıyorlar. Büyüye yeni ilgi duymaya başlayan veya aşık etmek amaçlı büyü yaptırmayı düşünen insanlar internet üzerinden en çok denenmiş büyüler ve yorumları arayışına girip fikir sahibi olmak istiyorlar. Yaptıracakları büyülerin ne kadar etkili olacağı ve ne kadar süre içinde etkileyeceği konusundaki merakları onları çeşitli arayışların içine itiyor.

Denenmiş Aşık Etme Büyüleri

Aşık etme amaçlı yapılan çeşitli uygulamalar olsa da denenmiş büyüler ve yorumları birkaç maddede sıralanabilir. Aşık etme amaçlı yapılan bağlama büyülerinde en çok bahsi geçenler istenilen kişiyi üç günde bağlama büyüsü, kuvveti aşk büyüsü, istenilen herkesi aşık etme büyüsü gibi başlıklar altında bulunmaktadır. Uygulamalarda ise en çok kullanılanların kırmızı biberle yapılan bağlama büyüsü, kaşıkla bağlama büyüsü, düğümle bağlama büyüsü ve mum kullanılarak yapılan bağlama büyüsü olduğu görülmektedir. Bu büyülerden mum büyüsü ve kırmızı biberle yapılan aşık etme uygulamalarında malzemenin yakılması söz konusu olmaktadır. Düğüm büyüsünde tahmin edileceği gibi siyah bir ipin düğümlenmesi gerekmektedir. Kaşık büyüsünde ise iki adet kaşık birbirlerine bakacak şekilde bağlanır ve ardından gömülür.

Bağlama Büyülerinin Etkili Olması İçin

Bağlama büyülerine ilgi duyup bu büyüler arasından denenmiş büyüler ve yorumları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin öncelikle büyülerin hafife alınacak uygulamalar olmadığını bilmeleri gerekir. İnsanlar internet üzerinde yazan büyü tariflerinden yola çıkarak bu uygulamaları kendileri yapmak gibi bir niyet içine girmemelidir. Büyü uygulamalarının öncelikle işini iyi bilen medyumlar tarafımdan yapılması çok önemlidir. Kişilerin kendilerinin yapmaya kalkması veya tecrübesiz medyumlar tarafından yapılan uygulamaların sakıncalı sonuçlar doğurması mümkündür.

Denenmiş Aşk Büyüsü

Aşık etme büyülerinin başarılı olmasında önemli olan bir diğer nokta büyü yaptıran kişinin kendi duygularından emin olmasıdır. Eğer büyü yaptıran kişinin tereddütleri varsa yapışan büyünün büyülenmek istenen insan üzerinde hiçbir etkisi olmayacağı gibi yön değiştirip bir başkasını etkilemesi de söz konusu olabilir. Büyüye maruz bırakılan kişiler büyülerden çok kuvvetli etkilenmektedir. Birçok büyü insanlarda duygusal ve fiziksel çöküntüler yaşatabilir. Bu nedenle insanlar bu riskli uygulamalar için girişimde bulunmadan önce kendi düşüncelerini ve hislerini çok iyi tartmalıdır.

About the author

Comments

  1. aşk ve bağlama için boy hamaylı yapan tanıdığım bir hoca var arkadaşlar burak hoca medyum 0553 371 89 94 tavsiye ederim bi deneyin bence en azından bilgi alırsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir